Alle producten
CAS:55764-25-5 Voedingsgeur 2-Methylfuran-3-thiolacetate, met geroosterd brood en koffie met een vleugje ui- en knoflookgeur
| Kookpunt: | 225-235°C |
|---|---|
| Dikte: | 1,138 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
FEMA 3621 4,5-Dimethyl-2-isobutyl-3-thiazoline met Groene Aardse Geur en Tomaatblad Aroma CAS 65894-83-9
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 208 °C760 mm Hg(lit.) |
| Dikte: | 1,487 g/ml bij 25 °C (lit.) |
CAS:55764-25-5 Hoge zuiverheid 2-Methyl-3-acetylthiofuraan Thermisch reactieve vleessmaak precursor
| Kookpunt: | 225-235°C |
|---|---|
| Dikte: | 1,138 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
CAS:137-00-8 5-hydroxyethyl-4-methylthiazol FEMA JECFA met noten, romige, vlezige, geroosterde smaak
| Naam: | 5 (2-Hydroxyethyl) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS:137-00-8 Medische kwaliteit 4-Methylthiazol-5ylethanol geneesmiddelintermediair
| Naam: | 5 (2-Hydroxyethyl) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS:227456-27-1 Directe fabricage van 3-MERCAPTO-2-METHYLPENTAN-1-OL (RACEMISCH) Ingrediënten voor ui-, knoflook- en vleessmaken
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
CAS:656-53-1 4-Methyl-5- ((2-acetoxyethyl) thiazol Ruwe materialen voor dranken, snoep en bakkerijvoedselessensen
| Smeltpunt: | 112 °C |
|---|---|
| Kookpunt: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Dikte: | 1,147 g/ml bij 25 °C (lit.) |
CAS:55764-25-5 Hoge zuiverheid ETHANOICASIDE,S-(2-METHYL-3-FURANYL) ESTER met stabiele vleessmaak rechtstreeks vervaardiging
| Kookpunt: | 225-235°C |
|---|---|
| Dikte: | 1,138 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
CAS:55764-25-5 Hoge zuiverheid 2-Methylfuran-3-thiol acetaat >=98,0% Stabiele precursor vlezige smaak voedseladditief directe productie
| Kookpunt: | 225-235°C |
|---|---|
| Dikte: | 1,138 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
Hoge zuiverheid (>99%) 5-(2-hydroxyethyl)-4-methylthiazol CAS:137-00-8 goedgekeurd door de FEMA met een melkachtige vleessmaak
| Verpakking Details: | 1 kg/fles, 5-25 kg/trommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
