Alle producten
Phosphonocarboxylic acid copolymer PCA waterbehandeling chemische stof voor breed spectrum schaalcontrole met een brede waterkwaliteit tolerantie en chemische stabiliteit
| CAS: | 71050-62-9 |
|---|---|
| stevige inhoud: | %,≥ 30 |
| Dikte: | 1.10 |
PCA Waterbehandeling Chemical - Phosphonocarboxylic Acid Copolymer als effectieve schaalremmer en corrosieremmer met een hoog vaste stofgehalte
| CAS: | 71050-62-9 |
|---|---|
| formulier: | Kleurloos tot lichtgele transparante vloeistof |
| Dikte: | ≥ 1,10 g/cm³ |
Niet-oxiderend biocide chemische stof voor de waterbehandeling in vloeibare vorm met een gele bruine kleur en een vast gehalte van ≥ 30,0% voor de bestrijding van microben
| formulier: | vloeistof |
|---|---|
| kleur: | geel bruin |
| dichtheid (20℃)g/cm³: | 1,10 ~ 1,20 |
CAS 497-18-7 CHZ koolhydrazide belangrijkste bouwsteen in de farmaceutische productie
| Verpakking Details: | 25KG trommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
CAS 497-18-7 Koolhydrazide CHZ Zuurstofverwerker en passiefmakend middel Wit poeder voor waterbehandeling in industriële ketels
| Verpakking Details: | 25KG trommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
CAS 55406-53-6 Iodopropynyl butylcarbamate IPBC-conserverend middel in shampoos en conditioners & zeep en lichaamswasmiddelen
| Verpakking Details: | 25kg vezeltrommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
CAS 55406-53-6 Iodopropynyl butylcarbamate IPBC-conserverend middel in cosmetische en persoonlijke verzorgingsmiddelen
| Verpakking Details: | 25kg vezeltrommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
2,2-Dibromo-2-nitro-ethanol ((DBNE) CAS:69094-18-4 Preserveringsmiddelen en bactericide en waterzuiveringsmiddelen
| Verpakking Details: | 25KG/Bag of 25KG plastic trommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
2-Methyl-4-isothiazoline-3-one (Methylisothiazolinone) - Breed spectrum antibacteriële middel voor corrosiepreventie en zeer oplosbaar in water
| Verpakking Details: | 25KG/Bag of 25KG plastic trommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Natriumbromide NaBr CAS 7647-15-6 wit poeder voor het bereiden van fotografische emulsie in film
| Dikte: | 3,203 g/cm3 |
|---|---|
| Smeltpunt: | 755℃ |
| Kookpunt: | 1390°C |
