Alle producten
Biologische bis ((2-methyl-3-furyl) disulfide Vloeistof CAS 28588-75-2 Sulfiden Aroma's
| Kookpunt: | 280 °C |
|---|---|
| Dikte: | 1,211 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3259 |
Zwavelachtige geur 2-Mercapto-3-Butanol Voedingsadditief CAS 37887-04-0
| Kookpunt: | 53 °C/10 mmHg (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 1,013 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERCAPTO-3-BUTANOL |
Synthetische 2-Mercapto-3-Butanolverbinding CAS 37887-04-0 C4H10OS
| Kookpunt: | 53 °C/10 mmHg (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 1,013 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERCAPTO-3-BUTANOL |
Verbrande Type 1,6-Hexaandithiol CAS 1194-43-1 Smaakstof Tussenproduct
| Kookpunt: | 118-119 °C/15 mmHg (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 0,983 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3495 |
Biologisch diallylsulfide Bis ((2-Propenyl) sulfide Vloeistof CAS 592-88-1
| Smeltpunt: | -83 °C |
|---|---|
| Kookpunt: | 138 °C (lit.) |
| Dikte: | 0,887 g/ml bij 25 °C (lit.) |
99% Zuiverheid Ethyl 3-Methylthiopropionaat Smaakversterker voor Voedsel CAS 13327-56-5
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 197 °C (lit.) |
| Dikte: | 1,032 g/ml bij 25 °C (lit.) |
99% zuiverheid Methyl 3-Methylthiopropionaat CAS 13532-18-8 C5H10O2S
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Productnaam:: | Methyl-3-methylthiopropionaat |
| Synoniemen:: | METHYL BETA-METHIOPROPIONAAT;METHYL BETA-METHYLMERCAPTO PROPIONAAT;METHYL-BETA-METHYLTHIOPROPIONAAT; |
FEMA 3238 Difurfurylsulfide CAS 13678-67-6 Met Toastachtig Noten Aroma
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 29-34 °C (lit.) |
| Kookpunt: | 135-143 °C14 mm Hg(lit.) |
