Tüm ürünler
Organik Bis ((2-Metil-3-Furyl) Disülfid Sıvı CAS 28588-75-2 Sülfidler Aroması
| Kaynama noktası: | 280 °C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,211 g/mL |
| FEMA: | 3259 |
Kükürtlü Koku 2-Merkapto-3-Bütanol Gıda Katkı Maddesi CAS 37887-04-0
| Kaynama noktası: | 53 °C/10 mmHg (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,013 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERCAPTO-3-BUTANOL |
Sentetik 2-Merkapto-3-Bütanol Bileşiği CAS 37887-04-0 C4H10OS
| Kaynama noktası: | 53 °C/10 mmHg (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,013 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERCAPTO-3-BUTANOL |
Yakılmış Tipi 1,6-Heksaneditiol CAS 1194-43-1 Aroması Aracı
| Kaynama noktası: | 118-119 °C/15 mmHg (yanıyor) |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 0,983 g/mL (yanıyor) |
| FEMA: | 3495 |
Organik Dialil Sülfür Bis(2-Propenil) Sülfür Sıvı CAS 592-88-1
| Erime noktası: | -83 °C |
|---|---|
| Kaynama noktası: | 138 °C(yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de (yanan) 0,887 g/mL |
% 99 Saflık Etil 3-Metiltiopropionat Gıda Aromasını Artıran CAS 13327-56-5
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Kaynama noktası: | 197 °C(yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,032 g/mL(yanıyor) |
% 99 saflık Methyl 3-Methylthiopropionate CAS 13532-18-8 C5H10O2S
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Adı:: | Metil 3-metiltiyopropiyonat |
| Eş anlamlı:: | METİL BETA-METİOPROPİONAT;METİL BETA-METİLMERCAPTO PROPİYONAT;METİL-BETA-METİLTİYOPROPİYONAT;METİL 3 |
FEMA 3238 Difurfuril Sülfür CAS 13678-67-6 Toasty Nut Aroma ile
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime noktası: | 29-34 °C(yanıyor) |
| Kaynama noktası: | 135-143 °C14 mm Hg(yanıyor) |
