Alle producten
Koffieflavors Tetrahydro-2-Methyl-3-Furanthio C5h10os CAS 57124-87-5
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 160-180 °C |
| Dikte: | 10,04 g/ml bij 25 °C (verlicht) |
Geurstoffen 2-methyltetrahydrofuran-3-thiol vloeistof CAS 57124-87-5
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 160-180 °C |
| Dikte: | 10,04 g/ml bij 25 °C (verlicht) |
Groothandel Tetrahydro-2-Methyl-3-Furanthiol van levensmiddelenkwaliteit CAS 57124-87-5
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 160-180 °C |
| Dikte: | 10,04 g/ml bij 25 °C (verlicht) |
Voedingsmiddelenklasse 2-METHYLTETRAHYDROFURAN-3-THIOL CAS 57124-87-5 C5h10os
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 160-180 °C |
| Dikte: | 10,04 g/ml bij 25 °C (verlicht) |
Directe productie 2-phenylethyl mercaptan CAS 4410-99-5 voor smaakverbetering
| CAS-NR.: | 4410-99-5 |
|---|---|
| Gebruik: | Dagelijkse smaak, voedsel smaak. |
| Einecs Nee.: | 224-563-9 |
Broodachtige geur 2-Methyl-3-Ketotetrahydrofuran CAS 3188-00-9 Voor Chemische Tussenstof
| Zuiverheid: | 98% |
|---|---|
| Gebruik: | 2-Methyltetrahydro-3-furanon |
| Hs-code: | 29329990 |
