Alle producten
Cosmetische kwaliteit natuurlijke vanillylbutylkleurloze olie CAS 82654-98-6
| CAS:: | 82654-98-6 |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99% |
| Kookpunt: | 241 °C (lit.) |
Food / Industriële kwaliteit 99% zuiverheid 2,6-Dimethylpyrazine CAS 108-50-9
| CAS-NR.: | 108-50-9 |
|---|---|
| Zuiverheid: | 99% |
| Gebruik: | Voedselsmaak |
DECA-2,4-DIENAL Olie Type Fundamenteel aroma-ingrediënt CAS 2363-88-4
| Geurtype: | vettig |
|---|---|
| Dikte: | 0,872 g/ml bij 20 °C (lit.) |
| Verschijning: | Lichtgele tot gele olie |
C9H8N2 5-METHYLQUINOXALINE veelzijdige toepassingen in de voedings- en geurindustrie
| Kookpunt: | 120 °C/15 mmHg (licht.) |
|---|---|
| Smeltpunt: | 20-21 °C (lit.) |
| Dikte: | 1.125 g/ml bij 25 °C |
ISO9001 Gecertificeerde 3-Methyl-Butyl-2-Thiol CAS 2084-18-6 Smaakstof
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | -109,95°C (schatting) |
| Kookpunt: | 109-112 °C (lit.) |
CAS 2084-18-6 3-Methyl-2-Butanethiol Chemisch tussenproduct met zwavelrijke geur
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | -109,95°C (schatting) |
| Kookpunt: | 109-112 °C (lit.) |
Hoge zuiverheid C5H12S 3-Methyl-2-Butanethiol Vloeistof CAS 2084-18-6
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | -109,95°C (schatting) |
| Kookpunt: | 109-112 °C (lit.) |
99% zuiverheid 3-Methyl-2-butanethiol Zwavelrijke geur voor smaak CAS 2084-18-6
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | -109,95°C (schatting) |
| Kookpunt: | 109-112 °C (lit.) |
Organosulfurverbinding 2-Methyl-3-Furanthiol CAS 28588-74-1 Geuringsbestanddeel
| Kookpunt: | 57-60 °C/44 mmHg (licht.) |
|---|---|
| Dikte: | 1.145 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3188 |
C5H6OS 2-Methyl-3-Furanthiol Vloeibare Voedingsadditief CAS 28588-74-1
| Kookpunt: | 57-60 °C/44 mmHg (licht.) |
|---|---|
| Dikte: | 1.145 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3188 |
