Όλα τα Προϊόντα
Οργανικό Δισ(2-Μεθυλ-3-Φουρυλ)Δισουλφίδιο Υγρό CAS 28588-75-2 Σουλφίδια Αρώματα
| Σημείο βρασμού: | 280 °C |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1,211 g/mL στους 25 °C |
| FEMA: | 3259 |
Φαρμακευτική πρόσθετη ύλη CAS 37887-04-0
| Σημείο βρασμού: | 53 °C/10 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1,013 g/mL στους 25 °C (lit.) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERCAPTO-3-BUTANOL |
Συνθετική ένωση 2-μερκαπτό-3-βουτανόλης CAS 37887-04-0 C4H10OS
| Σημείο βρασμού: | 53 °C/10 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1,013 g/mL στους 25 °C (lit.) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERCAPTO-3-BUTANOL |
Καμένο Τύπου 1,6-Εξανοδιθειόλη CAS 1194-43-1 Ενδιάμεσο Γεύσης
| Σημείο βρασμού: | 118-119 °C/15 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 0,983 g/mL στους 25 °C (lit.) |
| FEMA: | 3495 |
Οργανικό θειικό διαλλύλιο βι ((2-προπενύλιο) θειικό υγρό CAS 592-88-1
| Σημείο τήξης: | -83 °C |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 138 °C (lit.) |
| Πυκνότητα: | 0,887 g/mL στους 25 °C (lit.) |
99% καθαρότητα Εθυλο-3-μεθυλοθειοπροπιονικότα Ενισχυτής γεύσης τροφίμων CAS 13327-56-5
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 197 °C (lit.) |
| Πυκνότητα: | 1,032 g/mL στους 25 °C (lit.) |
99% Καθαρότητα Μεθυλ 3-Μεθυλοθειοπροπιονικό CAS 13532-18-8 C5H10O2S
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος:: | 3-μεθυλθειοπροπιονικός μεθυλεστέρας |
| Συνώνυμα:: | ΒΗΤΑ-ΜΕΘΕΙΟΠΡΟΠΙΟΝΙΚΟ ΜΕΘΥΛΟΒΗΤΑ-ΜΕΘΥΛΟΜΕΡΚΑΠΤΟ ΠΡΟΠΙΟΝΙΚΟ ΜΕΘΥΛΟΒΗΤΑ-ΜΕΘΥΛΘΕΙΟΠΡΟΠΙΟΝΙΚΟ ΜΕΘΥΛΟ 3-( |
FEMA 3238 Difurfuryl Sulfide CAS 13678-67-6 με καυτό άρωμα καρύδας
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο τήξης: | 29-34 °C (lit.) |
| Σημείο βρασμού: | 135-143 °C14 mm Hg (lit.) |
