Wszystkie produkty
Organiczny bis(2-metylo-3-furyl)dwusiarczek w postaci cieczy CAS 28588-75-2 Siarczki Aromaty
| Temperatura wrzenia: | 280°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,211 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3259 |
2-Mercapto-3-butanol, dodatek do żywności CAS 37887-04-0
| Temperatura wrzenia: | 53°C/10 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,013 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERKAPTO-3-BUTANOL |
Związek syntetyczny 2-merkapto-3-butanolu CAS 37887-04-0 C4H10OS
| Temperatura wrzenia: | 53°C/10 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,013 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERKAPTO-3-BUTANOL |
Spalony typ 1,6-heksanedytylu CAS 1194-43-1 Aromat pośredni
| Temperatura wrzenia: | 118-119°C/15 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 0,983 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3495 |
Organiczny siarczek dwuallilu Bis(2-propenyl) siarczek ciecz CAS 592-88-1
| Temperatura topnienia: | -83°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 138°C (dosł.) |
| Gęstość: | 0,887 g/ml w 25°C (lit.) |
99% Czystości Etylowy 3-Metylotiopropionian Wzmacniacz Smaku Żywności CAS 13327-56-5
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 197 °C (dosł.) |
| Gęstość: | 1,032 g/ml w 25°C (lit.) |
99% czystość 3-metylotioproponian metylu CAS 13532-18-8 C5H10O2S
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Nazwa produktu:: | 3-metylotiopropionian metylu |
| Synonimy:: | BETA-METIOPROPIONIAN METYLU;BETA-METYLOMERKAPTOPROPIONian METYLU;BETA-METYLOTIOPROPIONian METYLU;3-( |
FEMA 3238 Siarczan difurfurylu CAS 13678-67-6 z aromatycznym aromatem orzechów
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 29-34°C (lit.) |
| Temperatura wrzenia: | 135-143°C14 mm Hg(lit.) |
