Tüm ürünler
Sıvı 4-Metil-5-Thiazoleethanol Asetat CAS 656-53-1 FEMA tarafından onaylanmıştır Kahve, kızarmış et, patlamış mısır aromasını artıran Thiol bileşiği
| Erime Noktası: | 112°C |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 117-118 °C6 mm Hg(yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,147 g/mL(yanıyor) |
CAS 24295-03-2 Gıda Sınıfı Baharat 2-Asetiltiyazol %99 Saflıkta, lezzetli, kavrulmuş ve fındıksı aromayı artırmak için
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Erime Noktası: | 65.5°C |
| Ürün Kategorisi: | 89-91 °C/12 mmHg (lit.) |
%99 Saflıkta 3-Merkapto-2-Metilpenta-1-Ol Aroma Katkı Maddesi CAS 227456-27-1 Tropikal Meyve Aromalarını Güçlendirir
| pKa: | 10,50±0,10(Tahmini) |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
CAS 19872-52-7 %99 Saflık Berrak Sıvı 4-Merkapto-4-Metilpentan-2-On Otantik tropikal ve böğürtlen aromaları yaratma
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 174°C |
| Yoğunluk: | 0,961 |
2-(4-Metil-1,3-Tiazol-5-Yl) Etil Asetat Sıvı Kimyasal Bileşik CAS 656-53-1 Kavurucu kahve profillerine katkıda bulunur
| Erime Noktası: | 112°C |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 117-118 °C6 mm Hg(yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,147 g/mL(yanıyor) |
CAS 227456-27-1 1-Pentanol,3-Mercapto-2-Metil- Aroma Katkı Maddeleri %99.4 Saflıkta, Şimşir, süpürge, bektaşi üzümü aromalı
| Saflık: | %99,4 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
99.6% Saflıkta 3-MERKAPTO-2-METİLPENTAN-1-OL (RASemik) Çarkıfelek, guava aromalı greyfurt kokulu Parfüm Katkı Maddesi
| Saflık: | % 99.6 |
|---|---|
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
| Kaynak: | sentetik |
CAS 227456-27-1 Yüksek Saflıklı 3-Mercapto-2-Metil-1-Pentanol Et ve Çorba Aroması Aroması Kimyasal Ara
| Saflık: | %99,7 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
CAS 227456-27-1 Gıda Katkı Maddesi 3 - Merkaptoasetik - 2 - Metil Alkol Aroma Aracı Soğan, sarımsak, et, çorba Aroması
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| FEMA: | 3996 |
| Renk: | temizlemek |
Tiyoasetik Asit S-(2-Metil-3-Furanil) Ester CAS 55764-25-5 FEMA onaylı gıda katkı maddesi doğrudan üretimi
| Ürün Kategorisi: | 225-235°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,138 g/mL |
| FEMA: | 3973 |
