همه محصولات
4-متیل-5-تیازولیتانول اسیتات مایع CAS 656-53-1 تایید شده توسط FEMA ترکیب تیول تقویت کننده قهوه، گوشت سرخ شده، عطر پاپ کورن
| نقطه ذوب: | 112 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| نقطه جوش: | 117-118 درجه سانتی گراد 6 میلی متر جیوه (لیتر) |
| تراکم: | 1.147 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر) |
CAS 24295-03-2 ادویه غذایی 2-استیلتیازول با خلوص 99% برای تقویت عطر خوشطعم، برشته و آجیلی
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه ذوب: | 65.5 درجه سانتی گراد |
| نقطه جوش: | 89-91 °C/12 mmHg |
99% خلوص 3-مرکاپتو-2-متیل پنتان-1-اول افزودنی طعمدهنده CAS 227456-27-1 تقویت کننده طعم میوههای استوایی
| pKa: | 0.10±10.50 (پیشبینی شده) |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
CAS 19872-52-7 99٪ خلوص مایع شفاف 4-Mercapto-4-Methylpentan-2-One ایجاد طعم های واقعی گرمسیری و توت
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش: | 174 درجه سانتیگراد |
| تراکم: | 0.961 |
2- ((4-متیل-1,3-تیازول-5-Yl) استیل استات ترکیب شیمیایی مایع CAS 656-53-1 به پروفایل های قهوه سرخ شده کمک می کند
| نقطه ذوب: | 112 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| نقطه جوش: | 117-118 درجه سانتی گراد 6 میلی متر جیوه (لیتر) |
| تراکم: | 1.147 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر) |
CAS 227456-27-1 1-پنتانول، 3-مرکاپتو-2-متیل- افزودنی طعمدهنده 99.4% خلوص با طعم شمشاد، جارو، انگور فرنگی
| خلوص: | 99.4٪ |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
99.6% خلوص 3-مرکاپتو-2-متیلپنتان-1-ال (رَسمی) افزودنی عطر با طعم میوه گل ساعتی، گواوا و عطر گریپ فروت
| خلوص: | 99.6 ٪ |
|---|---|
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
| منبع: | مصنوعی |
CAS 227456-27-1 3-Mercapto-2-Methyl-1-Pentanol با طعم های گوشت و آب آشامیدنی طعم های شیمیایی میانگین
| خلوص: | 99.7 درصد |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
CAS 227456-27-1 مواد مغذی اعتیاد آور 3 - مرکپتو اکتیک - 2 - طعم الکل متیل متوسطه پیاز، سیر، گوشت، سوپ طعم
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| FEMA: | 3996 |
| رنگ: | روشن |
تولید مستقیم اسید تیوآسیتیک (S- ((2-Methyl-3-Furanyl) Ester CAS 55764-25-5 که توسط FEMA تایید شده است
| نقطه جوش: | 225-235 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| تراکم: | 1.138 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد |
| FEMA: | 3973 |
