Tüm ürünler
CAS:55764-25-5 Gıda Aroması 2-Metilfuran-3-tiyoasetat, kızarmış ekmek ve kahve ile birlikte hafif soğan ve sarımsak aroması
| Ürün Kategorisi: | 225-235°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,138 g/mL |
| FEMA: | 3973 |
FEMA 3621 Yeşil Toprak Kokusu ve Domates Yaprağı Kokusu ile 4,5-Dimetil-2-izobutil-3-tiazolin CAS 65894-83-9
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 208 °C760 mm Hg(yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,487 g/mL(yanıyor) |
CAS:55764-25-5 Yüksek saflıkta 2-Metil-3-asetiltiyofuran Termal reaktif et aroması öncüsü
| Ürün Kategorisi: | 225-235°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,138 g/mL |
| FEMA: | 3973 |
CAS:137-00-8 5-Hidroksietil-4-metiltiyazol FEMA JECFA Fındıksı, kremsi, etli, kavrulmuş Lezzet
| İsim: | 5-(2-Hidroksietil)-4-metiltiyazol |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS:137-00-8 Tıbbi Kalite 4-Metiltiazol-5-iletanol ilaç ara ürünü
| İsim: | 5-(2-Hidroksietil)-4-metiltiyazol |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS:227456-27-1 Soğan, sarımsak ve et tatları için 3-MERCAPTO-2-METHYLPENTAN-1-OL (RACEMIC) bileşenlerinin doğrudan üretimi
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 205,0±23,0 °C(Tahmini) |
| Yoğunluk: | 0,959±0,06 g/cm3(Tahmini) |
CAS:656-53-1 4-Metil-5-(2-asetoksietil)tiazol İçecek, şekerleme ve unlu mamul gıda esansları için hammaddeler
| Erime Noktası: | 112°C |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 117-118 °C6 mm Hg(yanıyor) |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,147 g/mL(yanıyor) |
CAS:55764-25-5 Yüksek saflıkta ETANOİK ASİT, S-(2-METİL-3-FURANİL)ESTER, stabil et aromalı, doğrudan üretim
| Ürün Kategorisi: | 225-235°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,138 g/mL |
| FEMA: | 3973 |
CAS:55764-25-5 Yüksek saflıklı 2-Methylfuran-3-tiol asetat >=98.0% Istikrarlı Öncü Etli lezzetli gıda katkı maddesi doğrudan imalat
| Ürün Kategorisi: | 225-235°C |
|---|---|
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,138 g/mL |
| FEMA: | 3973 |
Yüksek Saflık (> %99) 5-(2-Hidroksietil)-4-Metiltiyazol CAS:137-00-8 FEMA onaylı, sütlü etli lezzet
| Ambalaj bilgileri: | 1kg/Şişe, 5-25kg/Varil |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
