Wszystkie produkty
Płynny octan 4-metylo-5-tiazoletanolu CAS 656-53-1 Zatwierdzony przez FEMA związek tiolowy wzmacniający aromat kawy, pieczonego mięsa, popcornu
| Temperatura topnienia: | 112°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Gęstość: | 1,147 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
CAS 24295-03-2 Żywność Przyprawa 2-acetylothiazol Z 99% czystością, aby zwiększyć słodki, pieczony i orzechowy aromat
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 65,5°C |
| Temperatura wrzenia: | 89-91 °C/12 mmHg (lit.) |
99% Czystości 3-Merkapto-2-Metylopenta-1-Ol Dodatek do Smaku CAS 227456-27-1 Wzmacniający Smaki Owoców Tropikalnych
| pKa: | 10,50 ± 0,10 (przewidywana) |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
CAS 19872-52-7 99% Czystość Klarowny Płyn 4-Merkapto-4-Metylopentan-2-On tworzący autentyczne tropikalne i jagodowe smaki
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 174℃ |
| Gęstość: | 0,961 |
2-(4-Metyl-1,3-Tiazol-5-ylo)Etylo Octan Ciecz Chemiczna Związek CAS 656-53-1 Przyczynia się do profilu palonej kawy
| Temperatura topnienia: | 112°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Gęstość: | 1,147 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
CAS 227456-27-1 1-Pentanol,3-Mercapto-2-Methyl- Dodatki aromatyczne 99,4% Puryt o smaku drewna boksowego, miotły, groszki
| Czystość: | 99,4% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
99,6% czystości 3-MERKAPTO-2-METYLOPENTAN-1-OL (RASMICKI) Dodatek zapachowy o aromacie marakui, guawy i grejpfruta
| Czystość: | 99,6% |
|---|---|
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
| Źródło: | syntetyczny |
CAS 227456-27-1 Wysokiej czystości 3-Merkapto-2-Metyl-1-Pentanol o smakach mięsa i bulionu, półprodukt chemiczny do aromatów
| Czystość: | 99,7% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
CAS 227456-27-1 Dodatek do żywności 3 - Metanol 2 - Merkaptomercaptooctowy Pośredni aromat cebuli, czosnku, mięsa, zupy
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| FEMA: | 3996 |
| Kolor: | jasne |
Bezpośrednia produkcja kwasu tiooctowego S- ((2-Methyl-3-Furanyl) Ester CAS 55764-25-5 zatwierdzonego przez FEMA środka uzależniającego od żywności
| Temperatura wrzenia: | 225-235°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,138 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3973 |
