همه محصولات
واسطه عطر مایع 3-مرکاپتو-2-متیل-1-پنتانول شماره CAS 227456-27-1
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
بوی گوگرد 3-Mercapto-2-Methyl-1-Pentanol عطر مواد CAS 227456-27-1 با
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
3-ميركابتو-2-ميثيل بنتان-1-أول (راسمي) وسيط عطري CAS 227456-27-1 مع روائح خشب البقس وفاكهة الباشن والجريب فروت في النبيذ
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
C6H14OS 3-Mercapto-2-Methylpenta-1-Ol برای صنعت طعم و عطر بلوک ساختمانی برای داروهای کاندید یا آفت کش
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
واسطه شیمیایی با خلوص بالا 3-مرکاپتو-2-متیلپنتانول با شماره CAS 227456-27-1 با طعم پیاز
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
1-پنتانول، 3-مرکاپتو-2-متیل- عطر سازان مواد تشکیل دهنده عطر CAS 227456-27-1 با لهجه های گرمسیری و میوه ای
| خلوص: | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش: | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم: | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
مایع 4-متیلتیازول-۵-ایلتانول CAS 137-00-8 به عنوان داروی ساختاری برای داروهای ضدسرطان و ضد میکروبی
| نام: | 5-(2-هیدروکسی اتیل)-4-متیل تیازول |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
5-تیازولیتانول،4-متیل CAS 137-00-8 فماسیوتیک فرعی
| نام: | 5-(2-هیدروکسی اتیل)-4-متیل تیازول |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS 40789-98-8 3-مرکاپتو-2-بوتانون افزودنی غذایی برای صنایع غذایی ایجاد پروفایل طعم شور
| نقطه جوش: | 48-49 درجه سانتی گراد/15 میلی متر جیوه (لیتر) |
|---|---|
| تراکم: | 1.035 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر) |
| فرم: | مایع شفاف |
CAS 15679-13-7 2-ایزوپروپیل-4-متیل تیازول 99٪ طعم و عطر خالص
| نام IUPAC: | 2-ایزوپروپیل-4-متیل-1،3-تیازول |
|---|---|
| فرمول شیمیایی: | C7H11NS |
| شماره CAS: | 15679-13-7 |
