Tüm ürünler
Geniş Spektrumlu Kireç Kontrolü için Fosfono Karboksilik Asit Kopolimeri PCA Su Arıtma Kimyasalı, Geniş Su Kalitesi Toleransı ve Kimyasal Stabilite
| CAS: | 71050-62-9 |
|---|---|
| katı içerik: | %,≥ 30 |
| Yoğunluk: | 1.10 |
PCA Su Arıtma Kimyası - Yüksek katı içeriğe sahip etkili ölçek inhibitörü ve korozyon inhibitörü olarak Fosfon Karboksil Asit Kopolymeri
| CAS: | 71050-62-9 |
|---|---|
| biçim: | Renksiz ila soluk sarı şeffaf sıvı |
| Yoğunluk: | ≥ 1,10 g/cm³ |
Oksitlenmeyen Biyosit Su Arıtma Kimyasalı Mikrobiyel Kontrol için Sarı Kahverengi Renkli Ve % 30,0 Katı İçerikli Sıvı Şekilde
| biçim: | sıvı |
|---|---|
| renk: | sarı kahverengi |
| yoğunluk (20°C)g/cm³: | 1.10~1.20 |
CAS 497-18-7 Karbonhidrazid CHZ ilaç üretiminde kilit yapı taşı
| Ambalaj bilgileri: | 25kg davul |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
CAS 497-18-7 Karbohidrazit CHZ Oksijen Giderici ve Pasivasyon Ajanı Endüstriyel Kazan Suyu Arıtımı İçin Beyaz Toz
| Ambalaj bilgileri: | 25kg davul |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
CAS 55406-53-6 Şampuanlar ve saç kremleri, sabunlar ve vücut yıkama ürünlerinde İyodopropinil bütilkarbamat IPBC koruyucusu
| Ambalaj bilgileri: | 25kg fiber bidon |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
CAS 55406-53-6 İyodopropinil butilkarbamat IPBC kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde koruyucu
| Ambalaj bilgileri: | 25kg fiber bidon |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
2,2-Dibromo-2-Nitro-Etanol ((DBNE) CAS:69094-18-4 Koruyucular ve bakterisidler ve su arıtma maddeleri
| Ambalaj bilgileri: | 25kg/torba veya 25kg plastik bidon |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
2-Methyl-4-izothiazolin-3-one (Methylisothiazolinone) - Korozyon önlemesi için geniş spektrumlu antibakteriyel ve suda çok çözünür
| Ambalaj bilgileri: | 25kg/torba veya 25kg plastik bidon |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
NaBr CAS 7647-15-6 filmde fotoğraf emülsiyonu hazırlamak için natriyum bromür beyaz toz
| Yoğunluk: | 3,203g/cm3 |
|---|---|
| Erime Noktası: | 755°C |
| Ürün Kategorisi: | 1390°C |
