Wszystkie produkty
CAS:55764-25-5 Aromat spożywczy 2-Methylfuran-3-thiolacetate, z pieczonym chlebem i kawą o odrobinie smaku cebuli i czosnku
| Temperatura wrzenia: | 225-235°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,138 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3973 |
FEMA 3621 4,5-Dimethyl-2-isobutyl-3-thiazolina o zielonoziemnym zapachu i aromatie liści pomidora CAS 65894-83-9
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 208 °C760 mm Hg(lit.) |
| Gęstość: | 1,487 g/ml w 25°C (lit.) |
CAS:55764-25-5 Wysokiej czystości 2-metylo-3-acetylotiofuran Termoreaktywny prekursor smaku mięsnego
| Temperatura wrzenia: | 225-235°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,138 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3973 |
CAS:137-00-8 5-Hydroksyetylo-4-metylotiazol FEMA JECFA o orzechowym, kremowym, mięsnym, prażonym aromacie
| Nazwa: | 5-(2-Hydroksyetylo)-4-metylotiazol |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS:137-00-8 Średni produkt leczniczy klasy medycznej 4-Metylotiazol-5yletanol
| Nazwa: | 5-(2-Hydroksyetylo)-4-metylotiazol |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS:227456-27-1 Bezpośrednia produkcja 3-MERKAPTO-2-METYLOPENTAN-1-OLU (RACEMAT) Składniki aromatów cebuli, czosnku i mięsa
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
CAS:656-53-1 4-metyl-5- ((2-acetoxyethyl) tiazol Surowce na napoje, słodycze i esencje spożywcze piekarnicze
| Temperatura topnienia: | 112°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Gęstość: | 1,147 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
CAS:55764-25-5 Kwas etanowy, S-(2-metylo-3-furylo)ester o wysokiej czystości, o stabilnym smaku mięsnym, bezpośrednia produkcja
| Temperatura wrzenia: | 225-235°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,138 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3973 |
CAS:55764-25-5 2-Methylfuran-3-tiolacetat o wysokiej czystości >= 98,0% Stabilny prekursor o smaku mięsnym
| Temperatura wrzenia: | 225-235°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,138 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3973 |
Wysoka czystość (>99%) 5-(2-hydroksyetylo)-4-metylotiazol CAS:137-00-8 zatwierdzony przez FEMA o mleczno-mięsnym smaku
| Szczegóły pakowania: | 1 kg/butelka, 5-25 kg/bęben |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
