Alle producten
Brede spectrum industriële biociden en conserveringsmiddelen CAS 26172-55-4 voor waterbehandeling en meer
| Levertijd: | 5-8 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 500 ton/maand |
CAS 2634-33-5 1,2-Benzisothiazolin-3-On Industrieel bactericide remt micro-organismengroei
| Verpakking Details: | 25kgs/drum |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 500/m |
Witte 2-acetylpyrazine poeder CAS 22047-25-2 met noten, popcorn of vlezige geur
| Verpakking Details: | 1 kg/fles, 5-25 kg/trommel |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Methyl Furfuryl Disulfide CAS:57500-00-2 Broodkorst, Geroosterd vlees, en Koffiearoma, met een vleugje zwavel
| Het koken Piont: | 60-61 °C 0,8 mm Hg |
|---|---|
| Dikte: | 1,162 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3362 | METHYLFURFURYLDISULFIDE |
CAS 1003-04-9 Voedingsmiddel Tetrahydrothiophen-3-One Thiophene Chemische 99% Hoge zuiverheid Saur, vlezige, knoflookachtige en boterige geur
| IUPAC-Naam: | Tetrahydrothiofeen-3-on |
|---|---|
| Chemische formule: | C4H6OS |
| CAS-nummer: | 1003-04-9 |
Creatinol-O-Phosfaat Poeder Kristallen CAS 6903-79-3 Fosfolipide Verbinding Verbetert spieruithoudingsvermogen, vertraagt vermoeidheid en bevordert herstel
| Verpakking Details: | plastic vaten of IBC-bakken |
|---|---|
| Levertijd: | een week |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
CAS 51899-07-1 Calcium 3-hydroxybutyraat (BHBC) Synthetische verbinding met formule C8H14CaO6 Exogene keton supplementen
| Verpakking Details: | plastic vaten of IBC-bakken |
|---|---|
| Levertijd: | een week |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
CAS 163452-00-4 Magnesium 3-Hydroxybutyraat (Magnesium BHB) met Dubbelwerkende Formule, Bron van Exogene Ketonen, en Zeer Biobeschikbaar Magnesium voor Metabole Gezondheid
| Verpakking Details: | plastic vaten of IBC-bakken |
|---|---|
| Levertijd: | een week |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
99% Zuiverheid 2-Methyl-3(5of6)-Furfurylthiopyrazine CAS 65530-53-2 Koffie voor Koffie- en Kip smaakversterking
| Dikte: | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Brekingsindex: | n20/D 1.526(lit.) |
Hoge Zuiverheid Ethanethioiczuur, S-(2-furanylmethyl)ester (9CI) CAS 13678-68-7 Voedingsadditief in Dranken, Gelei en Pudding, Snoepgoed
| EINECS Aantal: | 237-173-9 |
|---|---|
| Kookpunt: | 90-92 °C/12 mmHg (letterlijk) |
| Dikte: | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
