Wszystkie produkty
Szerokowachlarzowy przemysłowy biocyd i konserwant CAS 26172-55-4 do uzdatniania wody i nie tylko
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 500 ton/miesiąc |
CAS 2634-33-5 1,2-Benzisotiazolin-3-on Przemysłowy bakteriobójczy środek hamujący wzrost mikroorganizmów
| Szczegóły pakowania: | 25 kg/bęben |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 500/m |
Biały proszek 2-acetylopirazyny CAS 22047-25-2 o aromacie orzechowym, popcornowym lub mięsnym Formuły
| Szczegóły pakowania: | 1 kg/butelka, 5-25 kg/bęben |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Methyl Furfuryl Disulfide CAS:57500-00-2 Grzana skorupka chleba, grzane mięso i aroma kawy, z odrobiną siarki
| Wrzący Piont: | 60-61°C 0,8 mm Hg |
|---|---|
| Gęstość: | 1,162 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3362 | Dwusiarczek metylu furfurylu |
CAS 1003-04-9 Produkty spożywcze Tetrahydrothiophen-3-One Thiophene Chemiczne 99% Wysoka czystość Słodki, mięsny, czosnkowy i smakowaty aromat
| Nazwa IUPAC: | Tetrahydrotiofen-3-on |
|---|---|
| Wzór chemiczny: | C4H6OS |
| Numer CAS: | 1003-04-9 |
Kryształy Creatinol- O- Phosphate Powder CAS 6903-79-3 Związek fosfolipidowy Poprawia wytrzymałość mięśni, opóźnia zmęczenie i ułatwia regenerację
| Szczegóły pakowania: | plastikowe beczki lub pojemniki IBC |
|---|---|
| Czas dostawy: | jeden tydzień |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
CAS 51899-07-1 3-hydroksymaślan wapnia (BHBCalcium) Związek syntetyczny o wzorze C8H14CaO6 Suplementy egzogennych ketonów
| Szczegóły pakowania: | plastikowe beczki lub pojemniki IBC |
|---|---|
| Czas dostawy: | jeden tydzień |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
CAS 163452-00-4 Magnez 3-Hydroksymaślan (Magnez BHB) o formule podwójnego działania, źródło egzogennych ketonów i wysoce biodostępny magnez dla zdrowia metabolicznego
| Szczegóły pakowania: | plastikowe beczki lub pojemniki IBC |
|---|---|
| Czas dostawy: | jeden tydzień |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
99% czystość 2-Metylo-3 ((5or6) - Furfuryltiopirazyna CAS 65530-53-2 Kawa do wzmocnienia smaku kawy i kurczaka
| Gęstość: | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Współczynnik załamania światła: | n20/D 1,526(dosł.) |
Wysokiej czystości kwas etanoethioica,S- ((2-furanylmetylowy) ester ((9CI) CAS 13678-68-7 Uzależnienie od żywności w napojach, galaretkach i puddingach, cukierkach
| Numer EINECS: | 237-173-9 |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 90-92°C/12 mmHg (lit.) |
| Gęstość: | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
