Όλα τα Προϊόντα
Βιοκτόνο και Συντηρητικό Βιομηχανικής Ευρέος Φάσματος CAS 26172-55-4 για Επεξεργασία Νερού και Άλλες Εφαρμογές
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 μέρες |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500 τόνοι/μήνα |
CAS 2634-33-5 1,2-Βενζισοθειαζολιν-3-Όνη Βιομηχανικό Βακτηριοκτόνο που Αναστέλλει την Ανάπτυξη Μικροοργανισμών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 25kgs/drum |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 500/m |
Λευκή σκόνη 2-Ακετυλοπυραζίνης CAS 22047-25-2 με άρωμα ξηρών καρπών, ποπ κορν ή κρέατος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1 kg/φιάλη, 5-25 kg/τυμπανο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-8 εργάσιμες |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
Δισουλφίδιο μεθυλ-φουρφουρυλίου CAS:57500-00-2 Άρωμα φρυγανισμένης φέτας ψωμιού, ψητού κρέατος και καφέ, με νότα θείου
| Να βράσει Piont: | 60-61 °C0,8 mm Hg |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1,162 g/mL στους 25 °C |
| FEMA: | 3362 | ΜΕΘΥΛΟΦΟΥΡΦΟΥΡΥΛΟ ΔΙΣΟΥΦΙΔΙΟ |
CAS 1003-04-9 Τετραϋδροθειοφένιο-3-όνη Κατηγορίας Τροφίμων Θειοφένιο Χημικό 99% Υψηλής Καθαρότητας Αλμυρό, Κρεατένιο, Σκόρδο και Βουτυρώδες άρωμα
| Όνομα IUPAC: | Τετραϋδροθειοφαιν-3-όνη |
|---|---|
| Χημικός τύπος: | C4H6OS |
| Αριθμός CAS: | 1003-04-9 |
Κρυστάλλοι σκόνης κρεατινολίου-Ο-φωσφορικού CAS 6903-79-3 Φωσφολιπιδική ένωση Βελτιώνει τη μυϊκή αντοχή, καθυστερεί την κόπωση και διευκολύνει την ανάρρωση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | πλαστικά τύμπανα ή totes IBC |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μια εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
CAS 51899-07-1 3-υδροξυβουτυρικό ασβέστιο (BHBCασβέστιο) Συνθετική ένωση με C8H14CaO6 φόρμουλα Εξωγενή συμπληρώματα κετονών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | πλαστικά τύμπανα ή totes IBC |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μια εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
CAS 163452-00-4 Μαγνήσιο 3-υδροξυβουτυρικό (Μαγνήσιο BHB) με φόρμουλα διπλής δράσης, πηγή εξωγενών κετονών και υψηλής βιοδιαθεσιμότητας μαγνήσιο για την μεταβολική υγεία
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | πλαστικά τύμπανα ή totes IBC |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | μια εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
99% καθαρότητα 2-μεθυλο-3 ((5or6) - φουρφουριλθυοπυραζίνη CAS 65530-53-2 Καφές για βελτίωση της γεύσης του καφέ και του κοτόπουλου
| Πυκνότητα: | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA: | 3162 |
| Δείκτης Διάθλασης: | n20/D 1.526 (lit.) |
Υψηλής καθαρότητας αιθανοθειικό οξύ, S-(2-φουρανυλομεθυλ) εστέρας (9CI) CAS 13678-68-7 Πρόσθετο τροφίμων σε ποτά, ζελέ και πουτίγκες, καραμέλες
| Αριθμός EINECS: | 237-173-9 |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 90-92 °C/12 mmHg (lit.) |
| Πυκνότητα: | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
