Tüm ürünler
Kahve Aromaları Tetrahidro-2-Metil-3-Furantiyo C5h10os CAS 57124-87-5
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Kaynama noktası: | 160-180 °C |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,04 g/mL(yanıyor) |
Aromayanlar 2-Metiltetrahidrofuran-3-Tiol Sıvı CAS 57124-87-5
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Kaynama noktası: | 160-180 °C |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,04 g/mL(yanıyor) |
Toplu Satış Gıda Sınıfı Tetrahidro-2-Metil-3-Furantiyol CAS 57124-87-5
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Kaynama noktası: | 160-180 °C |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,04 g/mL(yanıyor) |
Gıda sınıfı 2-METHYLTETRAHYDROFURAN-3-THIOL CAS 57124-87-5 C5h10os
| Saflık: | %99 |
|---|---|
| Kaynama noktası: | 160-180 °C |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,04 g/mL(yanıyor) |
Doğrudan Üretim 2-Feniletil Merkaptan CAS 4410-99-5 Lezzet Artırıcı İçin
| Kasa no.: | 4410-99-5 |
|---|---|
| Kullanım: | Günlük Lezzet, Yemek Lezzeti |
| Einecs No.: | 224-563-9 |
Ekmeksi Koku 2-Metil-3-Ketotetrahidrofuran CAS 3188-00-9 Kimyasal Ara Ürün İçin
| Saflık: | %98 |
|---|---|
| Kullanım Alanları: | 2-Metiltetrahidro-3-furanon |
| Hs Kodu: | 29329990 |
