Wszystkie produkty
Aromaty kawowe Tetrahydro-2-Metylo-3-Furanotio C5h10os CAS 57124-87-5
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 160-180°C |
| Gęstość: | 10,04 g/mL w temperaturze 25 °C (oświetlone) |
Substancje aromatyzujące 2-Metylotetrahydrofuran-3-tiol ciecz CAS 57124-87-5
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 160-180°C |
| Gęstość: | 10,04 g/mL w temperaturze 25 °C (oświetlone) |
Sprzedaż hurtowa Tetrahydro-2-metylo-3-furanotiolu spożywczego CAS 57124-87-5
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 160-180°C |
| Gęstość: | 10,04 g/mL w temperaturze 25 °C (oświetlone) |
2-METYLOTETRAHYDROFURAN-3-TIOL SPOŻYWCZY CAS 57124-87-5 C5h10os
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 160-180°C |
| Gęstość: | 10,04 g/mL w temperaturze 25 °C (oświetlone) |
Bezpośrednia produkcja 2-fenyloetylomerkaptanu CAS 4410-99-5 dla wzmocnienia smaku
| Nr CAS: | 4410-99-5 |
|---|---|
| Stosowanie: | Codzienny smak, aromat żywności |
| Einecs No.: | 224-563-9 |
Zapach chleba 2-Metylo-3-Ketotetrahydrofuran CAS 3188-00-9 Dla półproduktu chemicznego
| Czystość: | 98% |
|---|---|
| Używa: | 2-metylotetrahydro-3-furanon |
| Kod Hs: | 29329990 |
