Όλα τα Προϊόντα
Γεύματα καφέ Tetrahydro-2-Methyl-3-Furanthio C5h10os CAS 57124-87-5
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 160-180 °C |
| Πυκνότητα: | 10,04 g/mL σε 25 °C (φωτισμένο) |
Αρωματικοί παράγοντες 2-Μεθυλοτετραϋδροφουράν-3-Θιόλη υγρό CAS 57124-87-5
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 160-180 °C |
| Πυκνότητα: | 10,04 g/mL σε 25 °C (φωτισμένο) |
Χονδρική πώληση Τροφίμων Τετραϋδρο-2-μεθυλο-3-φουρανθυόλη CAS 57124-87-5
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 160-180 °C |
| Πυκνότητα: | 10,04 g/mL σε 25 °C (φωτισμένο) |
Τροφική κλάση 2-METHYLTETRAHYDROFURAN-3-THIOL CAS 57124-87-5 C5h10os
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 160-180 °C |
| Πυκνότητα: | 10,04 g/mL σε 25 °C (φωτισμένο) |
Άμεση παραγωγή 2-φαινυλεθυλμερκαπτάνης CAS 4410-99-5 Για ενίσχυση της γεύσης
| CAS NO.: | 4410-99-5 |
|---|---|
| Χρήση: | Ημερήσια γεύση, γεύση φαγητού. |
| Αρ.: | 224-563-9 |
Οσμή ψωμιού 2-Μεθυλο-3-Κετοτετραϋδροφουράνιο CAS 3188-00-9 Για Χημικό Ενδιάμεσο
| Καθαρότητα: | 98% |
|---|---|
| Χρήσεις: | 2-Μεθυλοτετραϋδρο-3-φουρανόνη |
| Κώδικας Hs: | 29329990 |
