Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fragrance ingredient ] mecz 34 produkty.
Przezroczysta ciecz 4-Metylotio-4-metylo-2-pentanon CAS 23550-40-5 C₇H₁₄OS
| Temperatura wrzenia: | 78°C15 mm Hg(lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 0,964 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3376 |
CAS 227456-27-1 1-Pentanol,3-Mercapto-2-Methyl- Dodatki aromatyczne 99,4% Puryt o smaku drewna boksowego, miotły, groszki
| Czystość: | 99,4% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
CAS 227456-27-1 Wysokiej czystości 3-Merkapto-2-Metyl-1-Pentanol o smakach mięsa i bulionu, półprodukt chemiczny do aromatów
| Czystość: | 99,7% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 205,0 ± 23,0 ° C (przewidywana) |
| Gęstość: | 0,959±0,06 g/cm3 (przewidywana) |
Wysoka czystość 99% Furfuryl Mercaptan do poprawy smaku kawy i słodkiego mięsa CAS 98-02-2
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 157,5°C |
| Temperatura wrzenia: | 155°C (dosł.) |


