Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ fragrance ingredient ] αγώνας 34 προϊόντα.
Διαυγές υγρό 4-Μεθυλοθυο-4-Μεθυλο-2-πεντανόνη CAS 23550-40-5 C7H14OS
| Σημείο βρασμού: | 78 °C15 mm Hg (lit.) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 0,964 g/mL στους 25 °C (lit.) |
| FEMA: | 3376 |
CAS 227456-27-1 1-πεντανόλη,3-μερκαπτό-2-μεθυλο- προσθέματα γεύσης 99,4% Πυρίτης με γεύση ξύλου του βοξού, σκούπα, σταφίδα
| Καθαρότητα: | 99.4% |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 205,0±23,0 °C (Προβλεπόμενο) |
| Πυκνότητα: | 0,959±0,06 g/cm3 (Προβλεπόμενο) |
CAS 227456-27-1 Υψηλής καθαρότητας 3-Μερκαπτο-2-Μεθυλ-1-Πεντανόλη με γεύσεις κρέατος και ζωμού, ενδιάμεσο χημικό αρωμάτων
| Καθαρότητα: | 99.7% |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 205,0±23,0 °C (Προβλεπόμενο) |
| Πυκνότητα: | 0,959±0,06 g/cm3 (Προβλεπόμενο) |
Υψηλής καθαρότητας 99% Φουρφουρυλομερκαπτάνη για ενίσχυση γεύσης καφέ και αλμυρού κρέατος CAS 98-02-2
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο Τήξης: | 157,5 °C |
| Σημείο βρασμού: | 155 °C (lit.) |


