Alle producten
zoekwoorden [ fragrance ingredient ] bij elkaar passen 34 producten.
Heldere vloeistof 4-Methylthio-4-methyl-2-pentanon CAS 23550-40-5 C₇H₁₄OS
| Kookpunt: | 78 °C15 mm Hg(lit.) |
|---|---|
| Dikte: | 0,964 g/ml bij 25 °C (lit.) |
| FEMA: | 3376 |
CAS 227456-27-1 1-Pentanol,3-Mercapto-2-Methyl- aromatiseringsadditieven 99,4% Purine met geur van bokshout, bezem, kruisbes
| Zuiverheid: | 99.4% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
CAS 227456-27-1 Hoge Zuiverheid 3-Mercapto-2-Methyl-1-Pentanol met Vlees- en Bouillonaroma's Smaakstof Chemisch Tussenproduct
| Zuiverheid: | 99.7% |
|---|---|
| Kookpunt: | 205,0 ± 23,0 °C (voorspeld) |
| Dikte: | 0,959±0,06 g/cm3 (voorspeld) |
Hoge Zuiverheid 99% Furfurylmercaptaan voor Koffie en Hartige Vlees Smaakversterking CAS 98-02-2
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 157,5°C |
| Kookpunt: | 155 °C (lit.) |


