Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ food flavor enhancer ] mecz 71 produkty.
5-(2-hydroksyetylo) -4-metyltiazol CAS 137-00-8 dla witaminy B1 jako materiału podstawowego
| Temperatura topnienia: | <25°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 135 °C7 mm Hg (lit.) |
| Gęstość: | 1,196 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
Płynny octan 4-metylo-5-tiazoletanolu CAS 656-53-1 Zatwierdzony przez FEMA związek tiolowy wzmacniający aromat kawy, pieczonego mięsa, popcornu
| Temperatura topnienia: | 112°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Gęstość: | 1,147 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
Wysoka czystość 3- ((Acetylthio)-2-methylfuran CAS:55764-25-5 ze świeżym, silnym mięsnym aromatem
| Temperatura wrzenia: | 225-235°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,138 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3973 |
Związek organosiarkowy 2-Metylo-3-Furantiol CAS 28588-74-1 Składnik zapachowy
| Temperatura wrzenia: | 57-60 °C/44 mmHg (oświetlone) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,145 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3188 |
CAS 137-00-8 Płyn 4-Metylotiazol-5-Tiazoloetanol dla przemysłu farmaceutycznego
| Nazwa: | 5-(2-Hydroksyetylo)-4-metylotiazol |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
99% czystość 3-Methylthiopropanol Methionol CAS 505-10-2
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | -100°C (oszacowanie) |
| Temperatura wrzenia: | 89-90°C13 mm Hg(lit.) |
Zapach chleba 2-Metylo-3-Ketotetrahydrofuran CAS 3188-00-9 Dla półproduktu chemicznego
| Czystość: | 98% |
|---|---|
| Używa: | 2-metylotetrahydro-3-furanon |
| Kod Hs: | 29329990 |
2-(4-Metyl-1,3-Tiazol-5-ylo)Etylo Octan Ciecz Chemiczna Związek CAS 656-53-1 Przyczynia się do profilu palonej kawy
| Temperatura topnienia: | 112°C |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Gęstość: | 1,147 g/ml w temperaturze 25°C (lit.) |
CAS 137-00-8 Mięsny zapach 4-metylotiazol-5-tiazoletanol przyprawa Produkty mięsne uzależniające
| Nazwa: | 5-(2-Hydroksyetylo)-4-metylotiazol |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS 9003-04-7 Polyakrylat soduAq inhibitor skale korozyjnej i stabilizator wody
| CAS: | 9003-04-7 |
|---|---|
| MW: | 72.06 |
| EINECS: | 999-999-2 |


