Alle producten
zoekwoorden [ food flavor enhancer ] bij elkaar passen 71 producten.
5-(2-Hydroxyethyl)-4-methylthiazol CAS 137-00-8 voor vitamine B1 basismateriaal
| Smeltpunt: | < 25 °C |
|---|---|
| Kookpunt: | 135 °C7 mm Hg(lit.) |
| Dikte: | 1,196 g/ml bij 25 °C (lit.) |
Vloeibare 4-Methyl-5-Thiazoleethanol Acetate CAS 656-53-1 goedgekeurd door FEMA Thiolverbinding die koffie, geroosterd vlees, popcorn aroma verbetert
| Smeltpunt: | 112 °C |
|---|---|
| Kookpunt: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Dikte: | 1,147 g/ml bij 25 °C (lit.) |
Hoge zuiverheid 3- ((Acetylthio)-2-methylfuran CAS:55764-25-5 met een frisse, krachtige vlezige geur
| Kookpunt: | 225-235°C |
|---|---|
| Dikte: | 1,138 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
Organosulfurverbinding 2-Methyl-3-Furanthiol CAS 28588-74-1 Geuringsbestanddeel
| Kookpunt: | 57-60 °C/44 mmHg (licht.) |
|---|---|
| Dikte: | 1.145 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3188 |
CAS 137-00-8 Vloeistof 4-Methylthiazol-5-thiazolethanol Voor Farmaceutische Industrie
| Naam: | 5 (2-Hydroxyethyl) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
99% Zuiverheid 3-Methylthiopropanol Methionol CAS 505-10-2 Vleesachtige Geur
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | -100°C (schatting) |
| Kookpunt: | 89-90 °C13 mm Hg(lit.) |
Broodachtige geur 2-Methyl-3-Ketotetrahydrofuran CAS 3188-00-9 Voor Chemische Tussenstof
| Zuiverheid: | 98% |
|---|---|
| Gebruik: | 2-Methyltetrahydro-3-furanon |
| Hs-code: | 29329990 |
2-(4-Methyl-1,3-Thiazol-5-Yl) Ethylacetaat Vloeibare chemische verbinding CAS 656-53-1 Draagt bij aan de profielen van geroosterde koffie
| Smeltpunt: | 112 °C |
|---|---|
| Kookpunt: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Dikte: | 1,147 g/ml bij 25 °C (lit.) |
CAS 137-00-8 Geur van vlees 4-Methylthiazol-5-Thiazoleethanol kruiden Vleesproducten verslavend
| Naam: | 5 (2-Hydroxyethyl) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS 9003-04-7 PolyacrylaatnatriumAq Corrosie- en schaalremmer en waterstabilisator waterbehandeling
| CAS: | 9003-04-7 |
|---|---|
| Mw: | 72.06 |
| EINECS: | 999-999-2 |


