Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ food flavor enhancer ] αγώνας 71 προϊόντα.
5-(2-Υδροξυαιθυλ)-4-μεθυλθειαζόλιο CAS 137-00-8 για βασική ύλη Βιταμίνης Β1
| Σημείο Τήξης: | < 25 °C |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 135 °C7 mm Hg (lit.) |
| Πυκνότητα: | 1,196 g/mL στους 25 °C (lit.) |
υγρό 4-Μεθυλο-5-Θιαζολετανόλη Ακετάτη CAS 656-53-1 Εγκρίθηκε από την FEMA Συνδυασμός Θιόλης που ενισχύει τον καφέ, το ψητό κρέας, το άρωμα του ποπκόρν
| Σημείο Τήξης: | 112 °C |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Πυκνότητα: | 1,147 g/mL στους 25 °C (lit.) |
Υψηλής καθαρότητας 3-(Ακετυλοθειο)-2-μεθυλοφουράνιο CAS:55764-25-5 με φρέσκο, ισχυρό κρεατένιο άρωμα
| Σημείο βρασμού: | 225-235 °C |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1,138 g/mL στους 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
Οργανοθείο Συστατικό 2-Μεθυλ-3-Φουρανθειόλη CAS 28588-74-1 Συστατικό Αρώματος
| Σημείο βρασμού: | 57-60 °C/44 mmHg (φωτεινά) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1.145 g/ml σε 25 °C |
| FEMA: | 3188 |
CAS 137-00-8 Υγρό 4-Μεθυλθειαζόλη-5-Θειαζολαιθανόλη Για Φαρμακευτική Βιομηχανία
| Ονομα: | 5 (2-υδροξυαιθυλικός) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
99% Καθαρότητα 3-Μεθυλοθειοπροπανόλη Μεθιονόλη CAS 505-10-2 Οσμή Κρέατος
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο τήξης: | -100°C (εκτίμηση) |
| Σημείο βρασμού: | 89-90 °C13 mm Hg (lit.) |
Οσμή ψωμιού 2-Μεθυλο-3-Κετοτετραϋδροφουράνιο CAS 3188-00-9 Για Χημικό Ενδιάμεσο
| Καθαρότητα: | 98% |
|---|---|
| Χρήσεις: | 2-Μεθυλοτετραϋδρο-3-φουρανόνη |
| Κώδικας Hs: | 29329990 |
2-(4-Μεθυλο-1,3-Θιαζόλη-5-Yl) Ακετάτη αιθυλίου υγρή χημική ένωση CAS 656-53-1 Συμβάλλει στα προφίλ καφέ καβουρδισμένου
| Σημείο Τήξης: | 112 °C |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 117-118 °C6 mm Hg (lit.) |
| Πυκνότητα: | 1,147 g/mL στους 25 °C (lit.) |
CAS 137-00-8 Κρεώδες άρωμα 4-Μεθυλοθειαζόλη-5-θειαζολαιθανόλη καρύκευμα προϊόντα κρέατος εθιστικό
| Ονομα: | 5 (2-υδροξυαιθυλικός) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS 9003-04-7 Polyacrylates sodiumAq Αναστολέας κλίμακας διάβρωσης και σταθεροποιητής νερού
| CAS: | 9003-04-7 |
|---|---|
| MW: | 72.06 |
| EINECS: | 999-999-2 |


