Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ flavor additive ] mecz 58 produkty.
2-Acetylpirydyna 99% czystości o prażonym zapachu do aromatyzowania żywności w wypiekach i produktach mlecznych
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 8-10°C |
| Temperatura wrzenia: | 188-189°C (lit.) |
99% Czystości 5-Metylofurfural w płynie CAS 620-02-0 o zapachu karmelowym
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 171°C |
| Temperatura wrzenia: | 187-189 ° C (Lit.) |
CAS 3188-00-9 Farmaceutyczna jakość 2-metylotetrahydrofuran-3-tiol ciecz siarczków do użytku farmaceutycznego
| Przedmiot: | 2-metylotrahydrofuran-3-on |
|---|---|
| Nr CAS: | 3188-00-9 |
| Czystość: | 99% |
Związek syntetyczny 2-Merkapto-3-butanol CAS 37887-04-0 C4H10OS nadający potrawom nuty pikantne, mięsne, pieczone, cebulowe lub czosnkowe
| Temperatura wrzenia: | 53°C/10 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,013 g/ml w 25°C (lit.) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERKAPTO-3-BUTANOL |
Bezpośrednia produkcja kwasu tiooctowego S- ((2-Methyl-3-Furanyl) Ester CAS 55764-25-5 zatwierdzonego przez FEMA środka uzależniającego od żywności
| Temperatura wrzenia: | 225-235°C |
|---|---|
| Gęstość: | 1,138 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3973 |
Związek organosiarkowy 2-Metylo-3-Furantiol CAS 28588-74-1 Składnik zapachowy
| Temperatura wrzenia: | 57-60 °C/44 mmHg (oświetlone) |
|---|---|
| Gęstość: | 1,145 g/ml w temperaturze 25°C |
| FEMA: | 3188 |
Płynne 3-Mercapto-2-Methyltetrahydrofuran Związek organiczny CAS 57124-87-5 z pieczoną wołowiną, kurczakiem, mięsistą, siarczastą, stoczniową (cukier/czosnek)
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 160-180°C |
| Gęstość: | 10,04 g/mL w temperaturze 25 °C (oświetlone) |
Przezroczysta ciecz 4-Merkapto-4-Metylopentan-2-On CAS 19872-52-7 dla przemysłu perfumeryjnego
| Temperatura wrzenia: | 174℃ |
|---|---|
| Gęstość: | 0,961 |
| FEMA: | 3997 |


