Alle producten
zoekwoorden [ flavor additive ] bij elkaar passen 58 producten.
2-acetylpyridine 99% zuiverheid met geroosterde geur voor het aromatiseren van levensmiddelen in gebak en zuivel
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 8-10 °C |
| Kookpunt: | 188-189 °C (letterlijk) |
99% Zuiverheid 5-Methyl Furfural Vloeistof CAS 620-02-0 Met Karamelachtige Geur
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | 171 °C |
| Kookpunt: | 187-189 °C (verlicht) |
CAS 3188-00-9 2-methyltetrahydrofuran-3-thiol vloeibare sulfiden voor farmaceutisch gebruik
| Item: | 2-Methyltrahydrofuran-3-on |
|---|---|
| CAS-NR.: | 3188-00-9 |
| Zuiverheid: | 99% |
Synthetisch 2-Mercapto-3-butanol Verbinding CAS 37887-04-0 C4H10OS voor het Verlenen van Hartige, Vlezige, Geroosterde, Ui- of Knoflooktonen aan Voedsel
| Kookpunt: | 53 °C/10 mmHg (letterlijk) |
|---|---|
| Dikte: | 1,013 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERCAPTO-3-BUTANOL |
Directe vervaardiging van Thioacetzuur S- ((2-Methyl-3-Furanyl) Ester CAS 55764-25-5 goedgekeurd door FEMA
| Kookpunt: | 225-235°C |
|---|---|
| Dikte: | 1,138 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
Organosulfurverbinding 2-Methyl-3-Furanthiol CAS 28588-74-1 Geuringsbestanddeel
| Kookpunt: | 57-60 °C/44 mmHg (licht.) |
|---|---|
| Dikte: | 1.145 g/ml bij 25 °C |
| FEMA: | 3188 |
Vloeistof 3-Mercapto-2-Methyltetrahydrofuran Organische verbinding CAS 57124-87-5 met geroosterd rundvlees, kip, vlezige, zwavelachtige, alliumachtige (ui/knoflook)
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Kookpunt: | 160-180 °C |
| Dikte: | 10,04 g/ml bij 25 °C (verlicht) |
Doorzichtige vloeistof 4-mercapto-4-methylpentan-2-one CAS 19872-52-7 Voor de geurindustrie
| Kookpunt: | 174℃ |
|---|---|
| Dikte: | 0,961 |
| FEMA: | 3997 |


