Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flavor additive ] αγώνας 58 προϊόντα.
2-ακετυλοπυριδίνη 99% καθαρότητα με μυρωδιά ψημένου για τη χρήση ως αρωματική ουσία σε τρόφιμα σε αρτοποιία και γαλακτοκομικά προϊόντα
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο Τήξης: | 8-10 °C |
| Σημείο βρασμού: | 188-189 °C (lit.) |
99% καθαρότητα υγρό 5-μεθυλοφουρφουράλ CAS 620-02-0 με καραμελική μυρωδιά
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο τήξης: | 171 °C |
| Σημείο βρασμού: | 187-189 °C (φωτισμένο) |
CAS 3188-00-9 Φαρμακευτική κλάση 2-Μεθυλοτετραϋδροφουράν-3-Θιόλη υγρό θειικό για φαρμακευτική χρήση
| Είδος: | 2-Μεθυλτραϋδροφουραν-3-όνη |
|---|---|
| CAS NO.: | 3188-00-9 |
| Καθαρότητα: | 99% |
Συνθετική ένωση 2-μερκαπτο-3-βουτανόλης CAS 37887-04-0 C4H10OS για να προσδώσει αλμυρές, κρεατένιες, ψητές, κρεμμυδένιες ή σκόρπινες νότες στα τρόφιμα
| Σημείο βρασμού: | 53 °C/10 mmHg (lit.) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1,013 g/mL στους 25 °C (lit.) |
| FEMA: | 3502 | 2-MERCAPTO-3-BUTANOL |
Άμεση παραγωγή Θειοοξικού Οξέος S-(2-Μεθυλ-3-Φουρανυλ) Εστέρας CAS 55764-25-5 Εγκεκριμένο πρόσθετο τροφίμων FEMA
| Σημείο βρασμού: | 225-235 °C |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1,138 g/mL στους 25 °C |
| FEMA: | 3973 |
Οργανοθείο Συστατικό 2-Μεθυλ-3-Φουρανθειόλη CAS 28588-74-1 Συστατικό Αρώματος
| Σημείο βρασμού: | 57-60 °C/44 mmHg (φωτεινά) |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 1.145 g/ml σε 25 °C |
| FEMA: | 3188 |
υγρή 3-μερκαπτό-2-μεθυλοτετραϋδροφουράν οργανική ένωση CAS 57124-87-5 με ψητό βόειο κρέας, κοτόπουλο, κρέας, θειικό κρέας, αλληλοειδές κρέας (πουκάλι/ σκόρδο)
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 160-180 °C |
| Πυκνότητα: | 10,04 g/mL σε 25 °C (φωτισμένο) |
Διαφανές υγρό 4-Mercapto-4-Methylpentan-2-One CAS 19872-52-7 Για τη βιομηχανία αρωμάτων
| Σημείο βρασμού: | 174℃ |
|---|---|
| Πυκνότητα: | 0,961 |
| FEMA: | 3997 |


