Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ 2 ] mecz 0 produkty.
Przepraszam!
Twoje wyszukiwania "2" nie pasuje do żadnych produktów.
możesz Poprosić o wycenę abyśmy mogli dopasować produkty dla Ciebie.
Related Products
Aromaty 2-Metylo-3(lub5)-Metylotiopirazyna CAS 67952-65-2 FEMA 3208 do wzmacniania smaku słonego
| Gęstość | 1,145 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA | 3208 |
| Współczynnik załamania światła | n20/D 1,583(lit.) |
| Temperatura zapłonu | 193°F |
ciecz 4-Metylo-5-tiazoliloetanol CAS 137-00-8 o mięsnym zapachu
| Nazwa | 5-(2-Hydroksyetylo)-4-metylotiazol |
|---|---|
| CAS | 137-00-8 |
| FEMA | 3204 |
| Zapach | mięsisty |
Wysokiej czystości 5-TIAZOLEETHANOL,4-METHYL CAS 137-00-8 Średni produkt farmaceutyczny
| Nazwa | 5-(2-Hydroksyetylo)-4-metylotiazol |
|---|---|
| CAS | 137-00-8 |
| FEMA | 3204 |
| Zapach | mięsisty |
płynny 2-Methyl-3(Or5) -Methylthiopyrazine CAS 67952-65-2 Wzmocnienie smaku słodkiego z charakterystycznymi nutami orzechów palonych, orzeszków ziemnych, popcornu oraz mięsnych lub broty (kruszka chleba) Aromatów
| Gęstość | 1,145 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA | 3208 |
| Współczynnik załamania światła | n20/D 1,583(lit.) |
| Temperatura zapłonu | 193°F |
Wysokiej czystości 2-metylopirazyna o orzechowym, prażonym aromacie CAS 109-08-0 o orzechowym, prażonym, zbożowym i lekko słodkim zapachu
| Czystość | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia | -29°C (lit.) |
| Temperatura wrzenia | 135°C/761 mmHg (lit.) |
| Gęstość | 10,03 g/mL w temperaturze 25 °C (lit.) |
Ciecz 2-METYLO-3,5 LUB 6-(FURFUROYLOTIO)-PIRAZYNA Związki heterocykliczne CAS 65530-53-2 Poprawa smaku produktów kakaowych i czekoladowych
| Gęstość | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Współczynnik załamania światła | n20/D 1,526(dosł.) |
| Temperatura zapłonu | 199°F |
2-METYLO-3(5)(6)-FURFUROTIOPIRAZYNA MIESZANINA CAS 65530-53-2 Środek aromatyzujący Pośredni Składnik nadający profil grillowany, barbecue i pieczony
| Gęstość | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Współczynnik załamania światła | n20/D 1,526(dosł.) |
| Temperatura zapłonu | 199°F |
2-METYL-3(5/6)(FURFURYLTIO)PIRAZYNA CAS 65530-53-2 Związki heterocykliczne C₁₀H₁₀N₂OS wzmacniające nutę paloną zarówno w naturalnych, jak i sztucznych recepturach kawy
| Gęstość | 1,171 g/ml w 25°C (lit.) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Współczynnik załamania światła | n20/D 1,526(dosł.) |
| Temperatura zapłonu | 199°F |


