همه محصولات
کلید واژه ها [ 2 ] همخوانی داشتن 0 محصولات.
متاسف!
جستجوی شما "2" مطابقت با محصولات
تو می توانی درخواست نقل قول به ما اجازه دهید محصولات را برای شما مطابقت دهیم.
Related Products
C6H14OS 3-Mercapto-2-Methylpenta-1-Ol برای صنعت طعم و عطر
| خلوص | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
| FEMA | 3996 |
واسطه شیمیایی 3-مرکاپتو-2-متیلپنتانول با خلوص بالا شماره CAS 227456-27-1
| خلوص | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
| رنگ | مایع شفاف |
1-پنتانول، 3-مرکاپتو-2-متیل-، ماده معطر عطر سازان شماره CAS 227456-27-1
| خلوص | 99% |
|---|---|
| نقطه جوش | 205.0±23.0 درجه سانتی گراد (پیش بینی شده) |
| تراکم | 0.06±0.959 g/cm3 (پیشبینی شده) |
| FEMA | 3996 |
طعمدهندهها 2-متیل-3(یا5)-متیلتیوپایرازین CAS 67952-65-2 FEMA 3208 برای تقویت طعمهای خوشطعم
| تراکم | 1.145 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتیگراد (لیتر) |
|---|---|
| FEMA | 3208 |
| ضریب شکست | n20/D 1.583 (لیتر) |
| نقطه فلاش | 193 درجه فارنهایت |
4-متیلتیازول-5-یلاتانول مایع CAS 137-00-8 با بوی گوشتی
| نام | 5-(2-هیدروکسی اتیل)-4-متیل تیازول |
|---|---|
| CAS | 137-00-8 |
| FEMA | 3204 |
| بو | گوشتی |
5-تیازول اتانول با خلوص بالا، 4-متیل CAS 137-00-8 واسطه دارویی
| نام | 5-(2-هیدروکسی اتیل)-4-متیل تیازول |
|---|---|
| CAS | 137-00-8 |
| FEMA | 3204 |
| بو | گوشتی |
سائل 2-ميثيل-3(أو5)-ميثيل ثيو بيرازين CAS 67952-65-2 معزز نكهة لذيذة بنكهات مميزة من المكسرات المحمصة، الفول السوداني، الفشار، وروائح اللحم أو المرق (قشرة الخبز)
| تراکم | 1.145 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتیگراد (لیتر) |
|---|---|
| FEMA | 3208 |
| ضریب شکست | n20/D 1.583 (لیتر) |
| نقطه فلاش | 193 درجه فارنهایت |
2-ميثيل بيرازين عالي النقاء برائحة محمصة جوزية CAS 109-08-0 مع رائحة جوزية، محمصة، شبيهة بالحبوب، وحلوة قليلاً
| خلوص | 99% |
|---|---|
| نقطه ذوب | -29 درجه سانتیگراد (لیتر) |
| نقطه جوش | 135 درجه سانتی گراد/761 میلی متر جیوه (لیتر) |
| تراکم | 1.03 گرم در میلی لیتر در 25 درجه سانتی گراد (لیتر) |


