Alle producten
zoekwoorden [ flavoring agents ] bij elkaar passen 44 producten.
Hoge Zuiverheid 2-Methylpyrazine Met Notige Geroosterde Aroma CAS 109-08-0 met Notige, geroosterde, graanachtige en lichtzoete
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | -29 °C (verlicht) |
| Kookpunt: | 135 °C/761 mmHg (licht.) |
CAS 137-00-8 4-Methylthiazol-5ylethanol Vloeistof Voor samengestelde essentie, synthese van bloemengeuren
| Naam: | 5 (2-Hydroxyethyl) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS 1003-04-9 Voedingsmiddel Tetrahydrothiophen-3-One Thiophene Chemische 99% Hoge zuiverheid Saur, vlezige, knoflookachtige en boterige geur
| IUPAC-Naam: | Tetrahydrothiofeen-3-on |
|---|---|
| Chemische formule: | C4H6OS |
| CAS-nummer: | 1003-04-9 |
Hoge zuiverheid 2-fenylthiophene helder vloeibare chemische tussenproduct CAS 4861-58-9
| Zuiverheid: | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt: | -49,15°C (schatting) |
| Kookpunt: | 95-97°C 30 mm |


