Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flavoring agents ] αγώνας 44 προϊόντα.
2-Μεθυλπυραζίνη Υψηλής Καθαρότητας με Άρωμα Ξηρών Καρπών και Ψημένου CAS 109-08-0 με νότες ξηρών καρπών, ψημένου, δημητριακών και ελαφρώς γλυκιά
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο Τήξης: | -29 °C (φωτεινά) |
| Σημείο βρασμού: | 135 °C/761 mmHg (φωτεινά) |
CAS 137-00-8 4-Μεθυλθειαζολ-5-υλαιθανόλη Υγρό Για σύνθετη ουσία, σύνθεση λουλουδάτων αρωμάτων
| Ονομα: | 5 (2-υδροξυαιθυλικός) - 4 -4-methylthiazole |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS 1003-04-9 Τετραϋδροθειοφένιο-3-όνη Κατηγορίας Τροφίμων Θειοφένιο Χημικό 99% Υψηλής Καθαρότητας Αλμυρό, Κρεατένιο, Σκόρδο και Βουτυρώδες άρωμα
| Όνομα IUPAC: | Τετραϋδροθειοφαιν-3-όνη |
|---|---|
| Χημικός τύπος: | C4H6OS |
| Αριθμός CAS: | 1003-04-9 |
Υψηλής καθαρότητας 2-φαινυλοθειοφαινίου Διαφανές υγρό χημικό ενδιάμεσο CAS 4861-58-9
| Καθαρότητα: | 99% |
|---|---|
| Σημείο τήξης: | -49,15°C (εκτίμηση) |
| Σημείο βρασμού: | 95-97°C 30mm |


