Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ flavoring agents ] mecz 44 produkty.
Wysokiej czystości 2-metylopirazyna o orzechowym, prażonym aromacie CAS 109-08-0 o orzechowym, prażonym, zbożowym i lekko słodkim zapachu
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | -29°C (lit.) |
| Temperatura wrzenia: | 135°C/761 mmHg (lit.) |
CAS 137-00-8 4-Methylthiazol-5ylethanol Liquid For Związek esencji, syntezy zapachów kwiatowych
| Nazwa: | 5-(2-Hydroksyetylo)-4-metylotiazol |
|---|---|
| CAS: | 137-00-8 |
| FEMA: | 3204 |
CAS 1003-04-9 Produkty spożywcze Tetrahydrothiophen-3-One Thiophene Chemiczne 99% Wysoka czystość Słodki, mięsny, czosnkowy i smakowaty aromat
| Nazwa IUPAC: | Tetrahydrotiofen-3-on |
|---|---|
| Wzór chemiczny: | C4H6OS |
| Numer CAS: | 1003-04-9 |
Wysokiej czystości 2-fenylotiofen Czyste płynne chemiczne pośrednie CAS 4861-58-9
| Czystość: | 99% |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | -49,15°C (oszacowanie) |
| Temperatura wrzenia: | 95-97°C 30 mm |


