Tüm ürünler
NaBr CAS 7647-15-6 filmde fotoğraf emülsiyonu hazırlamak için natriyum bromür beyaz toz
| Yoğunluk: | 3,203g/cm3 |
|---|---|
| Erime Noktası: | 755°C |
| Ürün Kategorisi: | 1390°C |
Geniş Spektrumlu Endüstriyel Biyozit ve Konservantif CAS 26172-55-4 Su Arıtma ve Daha Fazla
| Teslim süresi: | 5-8 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | 500 ton/ay |
CAS 2634-33-5 1,2-Benzizotiyazolin-3-On Endüstriyel Bakterisit Mikroorganizma Büyümesini Engeller
| Ambalaj bilgileri: | 25KGS / Davul |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | 500/m |
Bronopol, 2-Bromo-2-nitro-1 CAS 52-51-7 soğutma suyu sistemlerinde yosunları, bakterileri ve balçığı kontrol etmek için
| Ambalaj bilgileri: | 25KGS / Davul |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | 500/m |
CAS 10222-01-2 2,2-Dibromo-2-siyanoasetamid dolaşımdaki soğutma suyu sistemlerinde dezenfektan ve algisit
| Ambalaj bilgileri: | 25KGS / Davul |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | 500/m |
