Wszystkie produkty
Bromek sodu NaBr CAS 7647-15-6 biały proszek do przygotowania emulsji fotograficznej w filmie
| Gęstość: | 3,203 g/cm3 |
|---|---|
| Temperatura topnienia: | 755 ℃ |
| Temperatura wrzenia: | 1390℃ |
Szerokowachlarzowy przemysłowy biocyd i konserwant CAS 26172-55-4 do uzdatniania wody i nie tylko
| Czas dostawy: | 5-8 dni |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 500 ton/miesiąc |
CAS 2634-33-5 1,2-Benzisotiazolin-3-on Przemysłowy bakteriobójczy środek hamujący wzrost mikroorganizmów
| Szczegóły pakowania: | 25 kg/bęben |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 500/m |
Bronopol, 2-bromo-2-nitro-1 CAS 52-51-7 do kontroli glonów, bakterii i śluzu w systemach wody chłodzącej
| Szczegóły pakowania: | 25 kg/bęben |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 500/m |
CAS 10222-01-2 2,2-Dibromo-2-cyanoacetamyd, środek dezynfekujący i algicyd w systemach wody chłodzącej w obiegu
| Szczegóły pakowania: | 25 kg/bęben |
|---|---|
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply: | 500/m |
