Tüm ürünler
Ters osmoz temizlik maddesi Suyu arıtmak için toz halinde ve katı içeriğinde asidik temizleyici (düşük pH) olan RO temizlik maddesi ≥95.0%
| biçim: | Toz |
|---|---|
| Renk: | açık beyaz |
| yoğunluk (20°C)g/cm³: | 2,13 g/cm³ |
Yüksek pH'lı Endüstriyel Su Arıtımı İçin AA/AMPS Kopolimer Ölçek İnhibitörü ve Dispersantı
| Ambalaj bilgileri: | 1kg;|25kg;|100kg |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram |
2-akrilamid-2-metilpropansülfonik asit-akrilik asit kopolimeri (AA/AMPS) CAS 40623-75-4 Petrol Sahası Su Enjeksiyonu Arıtımı, Kazan Suyu Arıtımı, Deniz Suyu Arıtma, Su Arıtma Alanları
| MF: | C10H17NO6S |
|---|---|
| CAS: | 40623-75-4 |
| biçim: | viskoz sıvı |
Sodyum Polyakrilat (PAAS) Scale Inhibitor Disperjan ve Süper Absorbent Polymer Su Arıtma için
| MF: | C3H4O2 |
|---|---|
| CAS: | 9003-04-7 |
| Yoğunluk: | 25 °C'de 1,32 g/mL |
Poliakrilik asit PAA CAS 9003-01-4 Yeniden çökme önleyici Ajan Dağıtıcı Fosfat ikamesi
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 116 °C |
| Yoğunluk: | 25 ° C'de 1.2 g/ml |
Polyakrilik asit CAS 9003-01-4 su arıtmada etkili kalınlaştırıcı, süspansiyon ve dispersiyon maddesi
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Ürün Kategorisi: | 116 °C |
| Yoğunluk: | 25 ° C'de 1.2 g/ml |
Çevre dostu Fosforsuz korozyon ve kalınlık inhibitörü, su arıtma için %32 katı içeriği
| katı içerik: | % 32 |
|---|---|
| biçim: | Sıvı |
| Renk: | koyu kahverengi veya açık |
Geniş Spektrumlu Kireç Kontrolü için Fosfono Karboksilik Asit Kopolimeri PCA Su Arıtma Kimyasalı, Geniş Su Kalitesi Toleransı ve Kimyasal Stabilite
| CAS: | 71050-62-9 |
|---|---|
| katı içerik: | %,≥ 30 |
| Yoğunluk: | 1.10 |
PCA Su Arıtma Kimyası - Yüksek katı içeriğe sahip etkili ölçek inhibitörü ve korozyon inhibitörü olarak Fosfon Karboksil Asit Kopolymeri
| CAS: | 71050-62-9 |
|---|---|
| biçim: | Renksiz ila soluk sarı şeffaf sıvı |
| Yoğunluk: | ≥ 1,10 g/cm³ |
Oksitlenmeyen Biyosit Su Arıtma Kimyasalı Mikrobiyel Kontrol için Sarı Kahverengi Renkli Ve % 30,0 Katı İçerikli Sıvı Şekilde
| biçim: | sıvı |
|---|---|
| renk: | sarı kahverengi |
| yoğunluk (20°C)g/cm³: | 1.10~1.20 |
