Alle producten
Reinigingsmiddel door omgekeerde osmose RO-reinigingsmiddel met zure reinigingsmiddelen (lage pH) in poedervorm en vaste stoffen ≥95,0% voor waterbehandeling
| formulier: | Poeder |
|---|---|
| Kleur: | Licht wit |
| dichtheid (20℃)g/cm³: | 2.13 g/cm3 |
AA/AMPS-copolymer-schaalremmer en -dispersant voor industriële waterbehandeling met een hoge pH
| Verpakking Details: | 1kg;|25kg;|100kg |
|---|---|
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
2-acrylamide-2-methylpropaansulfonzuur-acrylzuurcopolymeer (AA/AMPS) CAS 40623-75-4 Toepassingen in Olieveld Waterinjectiebehandeling, Ketelwaterbehandeling, Zeewaterontzilting, Waterbehandeling
| MF: | C10H17NO6S |
|---|---|
| CAS: | 40623-75-4 |
| formulier: | kleverige vloeistof |
Natrium Polyacrylaat (PAAS) Antikalkmiddel Dispergeermiddel en Superabsorberend Polymeer voor Waterbehandeling
| MF: | C3H4O2 |
|---|---|
| CAS: | 9003-04-7 |
| Dikte: | 1,32 g/ml bij 25 °C |
Polyacrylzuur PAA CAS 9003-01-4 Anti-redepositiemiddel Dispersant Phosfaatvervanger
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Kookpunt: | 116 °C |
| Dikte: | 1,2 g/ml bij 25 °C |
Polyacrylzuur CAS 9003-01-4 effectief verdikkings-, suspendeer- en dispergeermiddel in waterbehandeling waterbehandeling
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Kookpunt: | 116 °C |
| Dikte: | 1,2 g/ml bij 25 °C |
Milieuvriendelijk, fosforvrij corrosie- en schaalremmer met een vaste stofgehalte van 32% voor waterbehandeling
| stevige inhoud: | 32% |
|---|---|
| formulier: | Vloeistof |
| Kleur: | donkerbruin of helder |
Phosphonocarboxylic acid copolymer PCA waterbehandeling chemische stof voor breed spectrum schaalcontrole met een brede waterkwaliteit tolerantie en chemische stabiliteit
| CAS: | 71050-62-9 |
|---|---|
| stevige inhoud: | %,≥ 30 |
| Dikte: | 1.10 |
PCA Waterbehandeling Chemical - Phosphonocarboxylic Acid Copolymer als effectieve schaalremmer en corrosieremmer met een hoog vaste stofgehalte
| CAS: | 71050-62-9 |
|---|---|
| formulier: | Kleurloos tot lichtgele transparante vloeistof |
| Dikte: | ≥ 1,10 g/cm³ |
Niet-oxiderend biocide chemische stof voor de waterbehandeling in vloeibare vorm met een gele bruine kleur en een vast gehalte van ≥ 30,0% voor de bestrijding van microben
| formulier: | vloeistof |
|---|---|
| kleur: | geel bruin |
| dichtheid (20℃)g/cm³: | 1,10 ~ 1,20 |
