Alle producten
N-hexylfosfonzuur (HPA) CAS 4721-24-8 Skalierremmer Corrosieremmer en oppervlakteactief middel voor waterbehandeling
Productdetails
| CAS | 4721-24-8 | MF | C6H15O3P |
|---|---|---|---|
| Productcategorieën | organisch fosfonzuur | Smeltpunt | 108-110°C |
| Kookpunt | 299,7 ± 23,0 °C (voorspeld) | Opslagtemp. | Opslagtemp. 2-8°C |
| formulier | Poeder | Kleur | Wit tot gebroken wit |
| Markeren | Kalkremmer N-Hexylfosfonzuur,Corrosieremmer HPA,Oppervlakteactieve stof Hexylfosfonzuur |
||
Productomschrijving
N-hexylfosfonzuur CAS 4721-24-8
Hoogwaardige schaalremmer, corrosieremmer en oppervlakteactief middel voor geavanceerde toepassingen.
Productidentificatie
| Productnaam | N-HEXYLFOSFONENZERVEN |
| Synoniemen | N-hexylfosfonzuur; LABOTEST-BB LT00408920; n-hexylfosfonzuur, min.97%; 1-hexylfosfonzuur; hexanefosfonzuur; NSC 222656 |
Chemische eigenschappen
| IUPAC-naam | Hexylfosfonzuur |
| CAS-nummer | 4721-24-8 |
| Moleculaire formule | C6H15O3P |
| Moleculair gewicht | 166.16 g/mol |
| Glimlach | CCCCCCP(=O) ((O) O) |
Fysieke kenmerken
| Uiterlijk | Wit tot bijna wit poeder/kristallijn vaste stof |
| Smeltepunt | 97-110°C |
| Kookpunt | 299.7°C bij 760 mmHg |
| Dichtheid | 1.132 g/cm3 |
| Flitspunt | 135°C |
| Wateroplosbaarheid | Onoplosbaar in water |
Kwaliteit en opslag
| Typische zuiverheid | 95% tot ≥97% |
| Bewaringsvoorwaarden | Bewaren op een koele, droge, goed geventileerde plaats; bewaren goed gesloten |
| Stabiliteit | Stabiel onder normale opslagomstandigheden |
Primaire toepassingen
Productie van nanodeeltjes
- Quantum Dots:Beperkingsmiddel voor de afmetingsbeheersing en het voorkomen van aggregatie
- Metalen nanodeeltjes:Oppervlakte stabilisatie voor goud, zilver en andere metalen
- met een gewicht van niet meer dan 10 kgVervaardiging van keramische nanodeeltjes
Oppervlaktecoating en functionaliteit
- Vormt gecondenseerde hydrofobische monolagen op oppervlakken van metaaloxiden
- Ankeringen aan TiO2, Al2O3, Fe2O3-oppervlakken via een fosfoonsuregroep
- Biedt een hydrofobische buitenste laag via een hexylketen
- Dispergentiemiddel voor koolstofnanobuisjes (MWCNT's)
- Oppervlaktewijziging van bariumtitanat voor dielectrische pasta's
Functies van oppervlakteactieve stof en bekledingsmiddel
- Controles de deeltjesgrootte en morfologie tijdens de synthese
- Vermijdt agglomeratie van nanodeeltjes in suspensie
- Hydrofobie/hydrofiliteit op het oppervlak van tonijn
Mechanisme voor oppervlaktebinding
De fosfonzuurgroep bindt sterk aan metaloxideoppervlakken door:
- Condensatie-reacties met oppervlaktehydroxylgroepen (M-OH)
- Vorming van P-O-M-bindingen (M = Ti, Al, Fe, Zr metaalatomen)
- Multidentatenbinding als mono-, bi- of tridentatenligand
Deze sterke binding in combinatie met de hydrofobische hexylketen maakt het mogelijk zelfmontagebare monolagen te maken met gecontroleerde oppervlakte-eigenschappen.
Geadviseerde Producten
