Alle producten
Acrylzuur-hydroxypropylacrylaatcopolymeer AA/HPA CAS 55719-33-0 schaalremmer waterbehandeling
| MF: | C9H14O5 |
|---|---|
| Mw: | 202.21 |
| CAS: | Vervaardiging uit de Gemeenschap |
1-Hydroxyethylideen-1,1-difosfonzuur HEDP CAS: 2809-21-4 voor cheleren, schaalremming en corrosieremming
| Productiecapaciteit: | 3000 ton/maand |
|---|---|
| Brandend residu: | <0,5% |
| Haven: | Sjanghai, China. |
Amino tris ((methyleenfosfonzuur) ATMP CAS 6419-19-8 tot Vermijd minerale afzetting en schubvorming in water
| Productiecapaciteit: | 3000 ton/maand |
|---|---|
| Haven: | Shanghai, Ningbo China. |
| Chemische vorm: | waterkl |
Ethylenediamine Tetramethylenephosphonic acid EDTMPS CAS 22036-77-7 vormt complexen met diverse metaalionen voor waterbehandeling
| CAS: | 1429-50-1 |
|---|---|
| Moleculaire formule: | C6H20N2O12P4 |
| Functie: | Kalk- en corrosieremmers, stabilisatoren en chelaatvormers van metaalionen |
CAS: 9003-01-4 Polyacrylzuur effectieve antiscalant en dispergeermiddel waterbehandeling
| MF: | [C3H4O2] |
|---|---|
| CAS: | 9003-01-4 |
| Kookpunt: | 116 °C |
CAS 15827-60-8 Diethylenetriaminepenta ((methyleenfosfonzuur) -verbinding van hoge-efficiëntie schaal en corrosie-remmers bij hoge temperatuur
| CAS: | 15827-60-8 |
|---|---|
| MF: | C9H28N3O15P5 |
| Kookpunt: | 1003,3 ± 75,0 °C (voorspeld) |
CAS 37971-36-1 2-Fosfonobutaan-1,2,4-tricarbonzuur waterbehandeling voor het samenstellen van hoogwaardige schaal- en corrosieremmers
| CAS: | 37971-36-1 |
|---|---|
| MF: | C7H11O9P |
| Smeltpunt: | -15 °C |
CAS 9003-04-7 PolyacrylaatnatriumAq Corrosie- en schaalremmer en waterstabilisator waterbehandeling
| CAS: | 9003-04-7 |
|---|---|
| Mw: | 72.06 |
| EINECS: | 999-999-2 |
CAS 23783-26-8 2-Hydroxyfosfonoazijnzuur schaal- en corrosieremming voor circulerende koelwatersystemen waterbehandeling
| CAS: | 23783-26-8 |
|---|---|
| Formulier: | bruine vloeistof |
| Dikte: | 1,45 ~ 1,55 |
