Alle producten
2-Methyl-4-isothiazoline-3-one (Methylisothiazolinone) - Breed spectrum antibacteriële middel voor corrosiepreventie en zeer oplosbaar in water
Productdetails
| Markeren | Breedspectrum antibacterieel methylisothiazolinon,Corrosiepreventie Isothiazolinone,Zeer oplosbaar in water 2-Methyl-4-isothiazolin-3-on |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
2-Methyl-4-isothiazoline-3-one CAS: 2682-20-4
Productoverzicht
Een zeer efficiënt breed spectrum antimicrobiële middel ontworpen om de groei van bacteriën, schimmels en algen in te remmen in verschillende industriële toepassingen.
Chemische specificaties
| Chemische benaming | 2-Methyl-4-isothiazoline-3-one |
| Chemische synoniemen | 1-(4-CHLOROPHENYL)-3-(3,4-DICHLOROPHENYL)UREA; 2-METHYL-4-ISOTHIAZOLIN-3-ONE; 2-METHYL-4-ISOTHIAZOLINE-3-ONE; 2-METHYL-3(2H)-ISOTHIAZOLONE; N-METHYL-3-OXODIHYDROISOTHIAZOLE;2-methyl-3 (((2h) -isothiazolonisothiazolon, 2-methyl-; methylisothiazolinon |
| CAS-nummer | 2682-20-4 |
| EINECS-nummer | 220-239-6 |
| Formulier | solide |
| Kleur | Geel |
Toepassingen
- Sterilisatie en corrosiepreventie in coatings voor papierproductie
- Olieveldwaterinspuitingssystemen
- Producten van de dagelijkse chemische industrie
- Breed spectrum antibacteriële toepassingen
Fysieke en chemische eigenschappen
| Uiterlijk | Wit tot afwitte kristallijne vaste stof |
| Smeltepunt | 50-55 °C (afhankelijk van de zuiverheid) |
| Kookpunt | Ontbindt voor koken |
| Dichtheid | 10,25-1,33 g/cm3 (als oplossing) |
| Oplosbaarheid in water | Zeer oplosbaar (~ 100-200 g/l bij 20°C) |
| Oplosbaarheid | Oplosbaar in polaire organische oplosmiddelen (alcoholen, glycolen) |
| Log P | -0,49 tot 0,43 (lage lipofiliciteit) |
| pH-stabiliteit | Stabiel bij pH 3-9; afbreekbaar bij hoge pH (> 9) |
| Bewaarplaats | 2-8 °C, beschermd tegen licht en vocht |
Geadviseerde Producten
