Alle producten
zoekwoorden [ polyacrylic acid water treatment chemical ] bij elkaar passen 8 producten.
Polyacrylzuur CAS 9003-01-4 Microbiciden en spermiciden voor bescherming tegen HIV
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Kookpunt: | 116 °C |
| Dikte: | 1,2 g/ml bij 25 °C |
Polyacrylzuur CAS 9003-01-4 effectief verdikkings-, suspendeer- en dispergeermiddel in waterbehandeling waterbehandeling
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Kookpunt: | 116 °C |
| Dikte: | 1,2 g/ml bij 25 °C |
CAS: 9003-01-4 Polyacrylzuur effectieve antiscalant en dispergeermiddel waterbehandeling
| MF: | [C3H4O2] |
|---|---|
| CAS: | 9003-01-4 |
| Kookpunt: | 116 °C |
Polyacrylzuur PAA CAS 9003-01-4 Anti-redepositiemiddel Dispersant Phosfaatvervanger
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Kookpunt: | 116 °C |
| Dikte: | 1,2 g/ml bij 25 °C |
CAS 9003-04-7 PolyacrylaatnatriumAq Corrosie- en schaalremmer en waterstabilisator waterbehandeling
| CAS: | 9003-04-7 |
|---|---|
| Mw: | 72.06 |
| EINECS: | 999-999-2 |
Polyacrylzuur (PAA) CAS9003-01-4 Verdikkingsmiddel en Emulgerende Stabilisator voor Textiel, Papierfabricage en Cosmetica
| MF: | [C3H4O2] |
|---|---|
| CAS: | 9003-01-4 |
| Kookpunt: | 116 °C |
Natrium Polyacrylaat (PAAS) Antikalkmiddel Dispergeermiddel en Superabsorberend Polymeer voor Waterbehandeling
| MF: | C3H4O2 |
|---|---|
| CAS: | 9003-04-7 |
| Dikte: | 1,32 g/ml bij 25 °C |
2-acrylamide-2-methylpropaansulfonzuur-acrylzuurcopolymeer (AA/AMPS) CAS 40623-75-4 Toepassingen in Olieveld Waterinjectiebehandeling, Ketelwaterbehandeling, Zeewaterontzilting, Waterbehandeling
| MF: | C10H17NO6S |
|---|---|
| CAS: | 40623-75-4 |
| formulier: | kleverige vloeistof |
1


