Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ polyacrylic acid water treatment chemical ] mecz 8 produkty.
Kwas poliakrylowy CAS 9003-01-4 Preparaty mikrobójcze i plemnikobójcze chroniące przed HIV
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 116°C |
| Gęstość: | 1,2 g/ml w 25 ° C |
Kwas poliakrylowy CAS 9003-01-4 skuteczny środek zgrubieniowy, zawieszający i rozpraszający w oczyszczaniu wody
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 116°C |
| Gęstość: | 1,2 g/ml w 25 ° C |
CAS: 9003-01-4 Tlenek poliakrylowy, skuteczny inhibitor skalowania i środek dyspersjonujący do oczyszczania wody
| MF: | [C3H4O2] |
|---|---|
| CAS: | 9003-01-4 |
| Temperatura wrzenia: | 116°C |
Kwas poliakrylowy PAA CAS 9003-01-4 Środek antyredepozycyjny Dyspergator Zamiennik fosforanów
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Temperatura wrzenia: | 116°C |
| Gęstość: | 1,2 g/ml w 25 ° C |
CAS 9003-04-7 Polyakrylat soduAq inhibitor skale korozyjnej i stabilizator wody
| CAS: | 9003-04-7 |
|---|---|
| MW: | 72.06 |
| EINECS: | 999-999-2 |
Kwas poliakrylowy (PAA) CAS9003-01-4 Grzejnik i stabilizator emulgujący do wyrobów włókienniczych, papierniczych i kosmetycznych
| MF: | [C3H4O2] |
|---|---|
| CAS: | 9003-01-4 |
| Temperatura wrzenia: | 116°C |
Inhibitor skali poliakrylan sodu (PAAS), dyspergant i polimer superabsorpcyjny do uzdatniania wody
| MF: | C3H4O2 |
|---|---|
| CAS: | 9003-04-7 |
| Gęstość: | 1,32 g/ml w temperaturze 25°C |
kopolimer kwasu 2-akrylamido-2-metylopropanosulfonowego i kwasu akrylowego (AA/AMPS) CAS 40623-75-4 Zastosowania w obróbce wtryskowej wody polowej, obróbce wody kotłowej, odsalaniu wody morskiej, uzdatnianiu wody
| MF: | C10H17NO6S |
|---|---|
| CAS: | 40623-75-4 |
| formularz: | lepka ciecz |
1


