Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ polyacrylic acid water treatment chemical ] αγώνας 8 προϊόντα.
Πολυακρυλικό οξύ CAS 9003-01-4 Μικροβιοκτόνες και σπερματοκτόνες συνθέσεις για προστασία από τον HIV
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 116 °C |
| Πυκνότητα: | 1,2 g/mL σε 25 °C |
Πολυακρυλικό οξύ CAS 9003-01-4 αποτελεσματικός πάχυντης, αιωρούμενος και διασκορπιστικός παράγοντας στην επεξεργασία νερού
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 116 °C |
| Πυκνότητα: | 1,2 g/mL σε 25 °C |
CAS: 9003-01-4 Πολυακρυλικό οξύ αποτελεσματικός αναστολέας αλάτων και διασπαρτικό για επεξεργασία νερού
| MF: | [C3H4O2] |
|---|---|
| CAS: | 9003-01-4 |
| Σημείο βρασμού: | 116 °C |
Πολυακρυλικό οξύ PAA CAS 9003-01-4 Αντιεπαναταποθέτηση
| MF: | C15H17CLO3 |
|---|---|
| Σημείο βρασμού: | 116 °C |
| Πυκνότητα: | 1,2 g/mL σε 25 °C |
CAS 9003-04-7 Polyacrylates sodiumAq Αναστολέας κλίμακας διάβρωσης και σταθεροποιητής νερού
| CAS: | 9003-04-7 |
|---|---|
| MW: | 72.06 |
| EINECS: | 999-999-2 |
Πολυακρυλικό οξύ (PAA) CAS9003-01-4 Συσσωρευτής και σταθεροποιητής γαλακτοκομικών προϊόντων, χαρτοποιίας και καλλυντικών
| MF: | [C3H4O2] |
|---|---|
| CAS: | 9003-01-4 |
| Σημείο βρασμού: | 116 °C |
Πολυακρυλικό νατρίου (PAAS) αναστολέας κλίμακας Διασκορπιστικό και υπερ-απορροφητικό πολυμερές για επεξεργασία νερού
| MF: | C3H4O2 |
|---|---|
| CAS: | 9003-04-7 |
| Πυκνότητα: | 1,32 g/mL σε 25 °C |
1


