Alle producten
zoekwoorden [ broad spectrum industrial biocide ] bij elkaar passen 0 producten.
Sorry!
jouw zoektocht "broad spectrum industrial biocide" komen niet overeen met producten.
U kunt Vraag een offerte aan om ons producten voor u te laten matchen.
Related Products
vloeistof 2-Methyl-3(Of5)-Methylthiopyrazine CAS 67952-65-2 Hartige smaakversterker met karakteristieke tonen van geroosterde noten, pinda's, popcorn en vleesachtige of bouillonachtige (korst van brood) aroma's
| Dikte | 1,145 g/ml bij 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA | 3208 |
| Brekingsindex | n20/D 1.583(lit.) |
| Vlampunt | 193 °F |
Hoge Zuiverheid 2-Methylpyrazine Met Notenachtige Geroosterde Aroma CAS 109-08-0
| Zuiverheid | 99% |
|---|---|
| Smeltpunt | -29 °C (verlicht) |
| Kookpunt | 135 °C/761 mmHg (licht.) |
| Dikte | 10,03 g/ml bij 25 °C (licht) |
Vloeistof 2-METHYL-3,5 OF 6-(FURFURYLTHIO)-PYRAZINE Heterocyclische verbindingen CAS 65530-53-2
| Dikte | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Brekingsindex | n20/D 1.526(lit.) |
| Vlampunt | 199 °F |
2-METHYL-3(5)(6)-FURFURYLTHIOPYRAZINE MENGSEL CAS 65530-53-2 Smaakstoffen Tussenproduct
| Dikte | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Brekingsindex | n20/D 1.526(lit.) |
| Vlampunt | 199 °F |
2-METHYL-3 ((5/6) ((FURFURYLTHIO) PYRAZINE CAS 65530-53-2 Heterocyclische verbindingen C10H10N2OS
| Dikte | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Brekingsindex | n20/D 1.526(lit.) |
| Vlampunt | 199 °F |
99% zuiverheid 2-[(2-Furanylmethyl) Thio]-3-Methyl-Pyrazin CAS 65530-53-2 Voedingsmiddelen smaak-additief
| Dikte | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Brekingsindex | n20/D 1.526(lit.) |
| Vlampunt | 199 °F |
Hoge zuiverheid METHYL(FURFURYLTHIO)PYRAZINE CAS 65530-53-2 Smaakstof
| Dikte | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Brekingsindex | n20/D 1.526(lit.) |
| Vlampunt | 199 °F |
Hoge zuiverheid 2-FURFURYLTHIO-3 ((5/6) -METHYL PYRAZINE CAS 65530-53-2 Aromaverbindingen
| Dikte | 1,171 g/ml bij 25 °C (letterlijk) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Brekingsindex | n20/D 1.526(lit.) |
| Vlampunt | 199 °F |


