すべての製品
HEDP 1-Hydroxyethylidene-1,1-diphosphonic Acid with Excellent Corrosion Inhibition, Chlorine Stability, and Thermal Stability for Industrial Water Treatment
| パッケージの詳細: | 25kg繊維のドラム |
|---|---|
| 受渡し時間: | 5~8日 |
| 支払条件: | L/C、D/A、D/P、T/T、ウェスタンユニオン |
Polyacrylic acid CAS 9003-01-4 Microbicide and spermicide formulations for protection against HIV
| MF: | C15H17Clo3 |
|---|---|
| 沸点: | 116 °C |
| 密度: | 25 °Cの1.2 g/mL |
Composite scale and corrosion inhibitor water treatment in cooling towers, boilers, reverse osmosis
| 形状: | 透明な液体 |
|---|---|
| 色: | 明るい茶色 |
| 密度: | 1.12~1.17 |
soft water Corrosion and Scale Inhibitor water treatment to Inhibit metal corrosion and prevent scaling
| 形状: | 液体 |
|---|---|
| 色: | 透明な光または琥珀色 |
| 密度(20℃)g/cm3: | ≥1.28 g/cm3 |
Liquid Form Reverse Osmosis Scale Inhibitor with Broad-Spectrum Efficacy and Membrane Compatibility for Water Treatment
| 形状: | 液体 |
|---|---|
| 色: | クリア |
| 密度(20℃)g/cm3: | 1.02 |
Reverse osmosis scale inhibitor prevent scale formation and protect reverse osmosis membrane systems from mineral deposits and fouling water treatment
| 形状: | 液体 |
|---|---|
| 色: | 明確なこはく色 |
| 密度(20℃)g/cm3: | 1.10±005 |
N-Hexylphosphonic Acid (HPA) CAS 4721-24-8 Scale Inhibitor Corrosion Inhibitor and Surfactant for Water Treatment
| CAS: | 4721-24-8 |
|---|---|
| MF: | C6H15O3P |
| 製品カテゴリー: | 有機ホスホン酸 |
Polyacrylic Acid (PAA) CAS9003-01-4 Thickener and Emulsifying Stabilizer for Textile, Papermaking, and Cosmetics
| MF: | [C3H4O2] |
|---|---|
| CAS: | 9003-01-4 |
| 沸点: | 116 °C |
