Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ 2 dibromo 2 cyanoacetamide disinfectant ] αγώνας 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "2 dibromo 2 cyanoacetamide disinfectant" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
υγρό 2-Μεθυλ-3(Ή5)-Μεθυλοθειοπυραζίνη CAS 67952-65-2 Ενισχυτικό Γεύσης
| Πυκνότητα | 1,145 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA | 3208 |
| Δείκτης Διάθλασης | n20/D 1.583 (lit.) |
| Σημείο Flash | 193 °F |
2-Μεθυλοπυραζίνη υψηλής καθαρότητας με άρωμα ψημένου ξηρού καρπού CAS 109-08-0
| Καθαρότητα | 99% |
|---|---|
| Σημείο Τήξης | -29 °C (φωτεινά) |
| Σημείο βρασμού | 135 °C/761 mmHg (φωτεινά) |
| Πυκνότητα | 10,03 g/mL σε 25 °C (φωτεινά) |
Υγρό 2-ΜΕΘΥΛ-3,5 Ή 6-(ΦΟΥΡΦΥΛΘΕΙΟ)-ΠΥΡΑΖΙΝΗ Ετεροκυκλικές Ενώσεις CAS 65530-53-2
| Πυκνότητα | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Δείκτης Διάθλασης | n20/D 1.526 (lit.) |
| Σημείο Flash | 199 °F |
2-METHYL-3(5)(6)-FURFURYLTHIOPYRAZINE MIXTURE CAS 65530-53-2 Αρωματικοί παράγοντες Ενδιάμεσα
| Πυκνότητα | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Δείκτης Διάθλασης | n20/D 1.526 (lit.) |
| Σημείο Flash | 199 °F |
2-ΜΕΘΥΛΟ-3(5/6)(ΦΟΥΡΦΥΛΟΘΕΙΟ) ΠΥΡΑΖΙΝΗ CAS 65530-53-2 Ετεροκυκλικές Ενώσεις C₁₀H₁₀N₂OS
| Πυκνότητα | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Δείκτης Διάθλασης | n20/D 1.526 (lit.) |
| Σημείο Flash | 199 °F |
99% καθαρότητα 2-[(2-φουρανυλμεθυλο) θίο]-3-μεθυλοπυραζίνης CAS 65530-53-2 Πρόσθετο γεύσης τροφίμων
| Πυκνότητα | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Δείκτης Διάθλασης | n20/D 1.526 (lit.) |
| Σημείο Flash | 199 °F |
Πρόσθετο γεύσης METHYL(FURFURYLTHIO)PYRAZINE CAS 65530-53-2 Υψηλής καθαρότητας
| Πυκνότητα | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Δείκτης Διάθλασης | n20/D 1.526 (lit.) |
| Σημείο Flash | 199 °F |
Υψηλής καθαρότητας 2-FURFURYLTHIO-3(5/6)-METHYL PYRAZINE CAS 65530-53-2 Συνθέσεις γεύσης
| Πυκνότητα | 1,171 g/mL στους 25 °C (lit.) |
|---|---|
| FEMA | 3162 |
| Δείκτης Διάθλασης | n20/D 1.526 (lit.) |
| Σημείο Flash | 199 °F |


